R6s dpi sensitivity

Sziasztok, nem tudjátok véletlenül hogy Jani mekkora DPI-al játszik? most jöttem rá arra hogy kell beállítani a sensit R6S-ben 300+ óra után, my noob, előre is köszönöm.

Miért számít? Az hogy ki mennyi DPI-vel játszik, mi a kényelmes, mindenkinek egyéni preferencia. Úgy állítsd be, hogy NEKED jó legyen.

Az átlag 450-800 között nyomja. De mindenki maga válogatja. Meg, hogy mennyi helye van az asztalon.

Így van, ennél nagyobb marhaság nincs, mint mások egérbeállításait copyzni.
Az érzékenységnél ahogy fentebb is írták, nagy szerepet játszik, hogy mennyi helyed van az egérnek az asztalon.
Allíts be egyet és apránként finomítsad, amíg el nem éred a neked kényelmes értéket. Aztán hagyd is úgy, had rögzüljön az egérmozgás az izommemóriába.

1 Like

Mondják, hogy ha csuklóból kezeled az egeret 800, ha könyökből 400 dpi kell optimálisan.
Ahogy említettétek, megszokás kérdése, de minnél alacsonyabb szenzin szokod meg, annál pontosabb leszel ezt garantálom.
Én csuklóból játszok és én is 300 óra után váltottam 800 dpiről 400ra. Viszonylag helyem sincs túl sok, és amúgy is egy rántásból kb negyed és fél fordulatot tudok mozdulni. Egy olyan 20-30 óra múlva simán megszoktam és elég pontosan tudok már rántani. Ez idővel csak jobb lesz.

Én nem állok a fokozatos váltás mellett, ha egyszer váltasz egy nagyobbat, és utána nem nyúlsz hozzá, előbb utóbb úgy is megszokod. De ez csak az én tapasztalatom

1 Like