R6S Smurf Account

Steamen vettem meg tavaly augusztusban az R6s-t. Most levan Árazva az R6s uplayen ezért vettem egy kis accountot, de az a probléma hogy bejelentkezek a kis accountomba és azt írja hogy lekell töltenem az R6s-t de már levan töltve. És nem szeretném kétszer letölteni. Mit tudok csinálni?

Ennek ugorj neki megint, egy érthető, tagolt formában. Nem vagyunk kódfejtő és titkosírás szakértők.

így érthető?

Mi az a “kis account”? :slight_smile:

második account, smurf account

No offense, de a 2. és a smurf ccount nem feltétlenül jelenti ugyanazt. Más játékban(wot) ismerek olyat aki 30k csatával is olyan sötét a játékhoz mint egy totál kezdő, de csinált egy új accot, gondolván, hogy azzal jobb stattjai lesznek… nem lettek XD.
De hogy a kérdéshez is hozzászóljak, Valahol biztosan ki lehet tallózni a játék filejait, hogy ne kelljen mégegyszer letölteni, hiszen a platform gondolom ugyanaz. Nálkam eddig csak a gta v-nél fordult elő az, hogy a steames és a rockstaros accountnak külön játék kellett.

Akkor ez nem valami simlis dolog? Én mondjuk még nem hallottam róla…

A sok ezer órával rendelkezők szoktak smurf accountot csinálni h ne csak a pro-k jöjjenek ellene

megoldódott @lengyelb zárhatod. A megoldás az volt hogy mivel a nagy accountom az steames, a smurf accountom meg uplayes, ezért KÉTSZER kell letölteni.

Ha tényleg megoldódoott, akkor ide írhatnád akár a megoldást is, hogy ne csináljanak mások is ezért külön topicot.

Hiú ábrándok.Az emberek nem tudják használni a keresőt, úgy általában sehol. :smiley:

Lezárva ekkor: #12