Rainbow Six Siege 60fps cap

Sziasztok ! Igazából a problémám már a címből kiderül , valaki esetleg tudna rá megoldást , google off a youtube-os guide-ok sem használnak, viszont örülnék ha valahogy feljebb lehetne tornászni . :slight_smile:

Köszi előre is !

Setup
i3 8100
gtx1060 6gb
16gb ram

Display beállítások:
1920x1080 HIGH
v-sync 1frame

Asszem a v-syncel kell csinálni valamit. Próbáld meg kikapcsolni teljesen. Nálam minden játékot cappel 60-ra ha be van nyomva a v-sync. (mondjuk 60hz-es monitornál ez engem nem igazán zavar) Persze lehet hogy tévedek és nem az a megoldás, de egy próbát megér.

Ki kell kapcsolni a Vsyncet. Egyébként is input lagot is okoz, szóval kompetitív játékokban nem érdemes használni.

Egy monitort is írhatsz ilyenkor, mert 60 hz, az 60 fps.

Igen, megjeleníteni nem tud többet, de a magasabb fps akkor is csökkenti az input lagot.

Tudom. De itt a mutasson több fps-t a monitorom helyzet van, nem az inputlagos.

Én úgy értelemezném, hogy a problémája a 60 fps cap amit a v-sync mutat be. Ezt egy off-al meg tudja oldalni és ahogy írta meteoric számít a több fps még ha kifut a monitor tartományából is, az input lag miatt. Ill személy szerint nálam jól bekavar a v-sync aiming terén, mert ha megszokod nélküle nem igazán tudsz már lőni rendesen (legalább is nálam így volt).

Köszi a válaszokat !
A v-sync beállítást csak azért irtam mert több helyen ezt irták hogyha 1frame-en van akkor megoldja a problémát, de sajnos off-on is ugyan úgy lockolva van 60-ra :\
A monitor egyébként egy mezei LG (1920*1080p 60Hz).