Rainbow6s bughoz kellene egy kis segítség

Sziasztok, Pár napja játszottam a játékkal és volt egy nagyobb laggom, beakadt a kép egy 4mp.-re kb. ekőzben peddig a hang is be laggolt ha lehet ezt így mondani, lényegében kerregett a lagg ideje alatt, ezek után pedig valami történt a billentyűzetemmel, pontosabban ha pl. lenyomom az A betűt akkor a játékban 1-2 másodperce rá mozdul el a karakterem, de van olyan is, hogy megmozdúl, viszont amikor elengedem akkor tovább mozog a karakterem, és ez van szinte minden mozgásnál (guggolás, q-e lean, lefekvésnél, stb.) Próbáltam újra rakni a játékot, nem segített, Youtubeon kerestem, megoldást ott sem találtam, vagy ha találtam is akkor is azok a beállítások már ki voltak kapcsolva, gondolok itt a Vsync-re, illetve a Raw input - Mosue/Keyboard-ra. Mellékelve, Játékban nem laggolok, 144fps-em fixen megvan, Billentyűzetemmel, nincsen semmi gond, más játékokban teljesen jól muzsikál, szóval nem tudom, hogy mi lehet a probléma, Minden esetre, ha valakinek van valami ötlete, hogy hogyan lehetne megoldani ezt a próblémát és esetleg leírná, azt nagyon szépen megköszönném!
Köszönöm előre is a segítséget/segítségeket! :smile: