Rajzaink

Ezen rajzok láttán bánom azt, hogy Középiskola kezdetén megutáltam a rajzot ( innen is csókoltatom a tanárnőt…) nagyon szerettem rajzolni kicsiként, rajzfilm rajzoló is szerettem volna lenni, de mára olyan szinten rozsda tömbök keletkeztek a kezeimben, hogy egy egyenes vonal húzása is problémát okoz. Grat mindenkinek, csodálatos munkák vannak itt, ha megfogadtok egy tanácsot, akik rajzolnak, addig rajzoljatok amíg ébren bírtok lenni! Megéri.

@NemKriszti19
Szabad kérnem egy elérhetőségi utat ahhoz a God of War-os képhez? :tired_face: Itt kutatom egy félórája és nem találom. Pedig nagyon szeretném látni. Béna vagyok… nem is az eszemért tartanak sokan…
Kérlek, légyszi légyszi légyszi :heart:

Jaj nagyon köszönöm ezt a kedves érdeklődést. :slight_smile: Azért nem találod, mert nem ebben a topic-ban van. Külön töltöttem fel. :slight_smile:

Ah, imádlak. Nekem Kratos ilyen belső szellemi kivetülésem, imádom szeretem és még mielőtt elmegyek hosszú pihenőre az út végén, szeretném végig pörgetni ezeket, bakancslista effektus.
Nagyon jó lett, azt tudom neked tanácsolni, hogy most kapcsolj rá a rajzolásra, rajzolj rajzolj. Effektíve az mindegy, hogy másolsz, magadtól találsz ki valamit és lerajzolod, fejlődsz mindkettővel. Volt egy Leányzó az iskolában, ahova jártam, Ő órán, szünetben, séta közben rajzolt rajzolt rajzolt.

Na hát mindenképpen jó szórakozást kívánok majd a játékokhoz. :slight_smile:

Mondták, hogy lehetne ezzel a rajzolással valamit kezdenem. De tényleg az a baj, hogy magamtól nem jön semmi ötlet. Aztán most akár egy logót, egy karaktert, egy akármit, nem tudnék kitalálni és megrajzolni. Mert amúgy nem mondom, nekem is eszembe jutott már, hogy mennyire király lenne játékkarakter rajzolónak lenni. Vagy megtanulni a digitális rajzolást is. De egyelőre ezek csak gondolatok.

Valamint, megmondom őszintén bár nagyon szeretek rajzolni, de nem tudnék állandóan. Csak ha úgy kedvem is van, ami nem mindig van. De ha van, akkor tényleg kitartóan és türelmesen tudom csinálni. :slight_smile:

Egy Fantasy témájú Digitális portré. Kiállításra készült de gondoltam megmutatom nektek is :smiley:

@Gery Azt a büdös… :smiley: ez odaver rendesen,GG!

Köszi szépen :slight_smile:

Olyan mintha festve lenne, mégis digitális. Lenyűgöző! :open_mouth:

Mert festve van… ezért is hívják digital paining nek. :wink:

A festvét úgy értettem, hogy klasszikus módon (offline, vászonra, olajfestékkel) készült, de értem a lényeget :smile: én még ilyen régimódú vagyok, bizonyos szavakra nem digitálisan asszociálok :slight_smile:

Örülök hogy tetszik nektek :slight_smile:

egyszer a gipszemre is festetten egy ilyet xD

így gondoltad? :slight_smile:

Az utóbbi időben Nessaj streamjeinek hatására szoktam napközben (munkaidőben) ilyeneket firkálgatni és kitenni instára. :smiley: Gondoltam megmutatom itt is hátha van aki nem néz oda fel. ^^

Megaton Rainfall:

Detroit Become Human:

Raft:

Aquaworld tali vasárnap:

Nagyon királyok, a Raftoson felröhögtem :smiley:

Végre megtaláltam a topicot!
Pár napon keresztül és több dolgot nézve egyszerre, de életem első nem hányadék rajza elkészült! Rengeteg hiba van benne már csak perspektívikusan is de ez nekem nagyon új hogy egyáltalán sikerült így összehozni

Jómagam is felültem a Detroit-ba tartó hype vonatra, de elfelejtettem retúrjegyet venni :smile:
@ayu_chan22 a te Connorod után kedvet kaptam folytatni a sort, lassan körbeérünk :smiley: Semmi extra, sima ceruzarajz, mondhatni félig WIP, de megígértem, hogy megmutatom :slight_smile:

Köszönöm,hogy megjelöltél :3 Nagyon tetszik ügyes vagy :slight_smile:
Azóta én is gyártottam új rajzot,de ezúttal Connor nincs egyedül ^^

Mondtam, hogy megmutatom, csak gondoltam ide berakni, az idézés miatt úgyis megtalálod :smile:
Durva, amit a tollal le tudsz művelni (gondolom az előzőhöz hasonlóan ez is azzal készült), nekem néha a ceruza is makacskodik, de aztán mindig sikerül rendre utasítani :slight_smile: