Rajzaink

@NemKriszti19 úristen ez de király!
Hogy tudsz ilyen részletgazdagon rajzolni… :open_mouth:

@bendeguse Nagyon szépen köszönöm! :slight_smile: Megmondom őszintén picit siettem már a végén, mert nagyon szerettem volna, hogy kész legyen. Olyan 7-8 óra volt elkészíteni. Szóval talán még részletesebb is lehetne. De számomra nagyon nehéz így a szőrt/tollat, ember esetében hajat/szakállat megrajzolni. Azokkal sokat szoktam küszködni. Szemeket viszont nagyon szeretek rajzolni, de ott meg valahogy fényesebb is lehetne. Ugye, hogy könny borítja, ami megcsillan és egyfajta fényességet ad neki. Amit én nem tudok visszaadni. Mert nem tudom a technikáját.

@NemKriszti19 Szerintem a bagoly szeme pont olyan csillogó lett mint amilyet szeretnél! :smiley: Gyönyörű mint mindig. ^^ <3

szulinap

@Teegrah Nagyon szépen köszönöm! :blush: De ez még nem az a csillogás amit szeretnék. :smiley: Majd keresek képet, hogy megmutassam mire is gondolok. :slight_smile: De az már szinte félelmetesen realisztikus. :slight_smile:

Valamint, annyira aranyosak a rajzaid. :slight_smile: Főleg ezen az ülő Pistin mosolyogtam jót. Meg ugyanez a Loszis képen. Nagyon jók. :slight_smile: Mivel készíted ezeket?

Van egy online képszerkesztő és rajzprogi ami a photoshophoz hasonlít de egyszerűbb és elérhetőbb.
https://pixlr.com/editor/
Ebben szoktam firkálgatni a munkahelyemen ha van pici időm. :slight_smile: Ingyen lehet regizni és kapsz egy felhőt amibe elmentheted a vázlataid hogy máskor folytasd. :slight_smile:

Overcooked 2 Nessaj módra. ^^

@Teegrah, kerestem egy kis ízelítőt, hogy mégis milyen rajzokra gondoltam. (Netről szedtem ezeket, mielőtt valaki azt hinné, hogy eddig eltitkoltam ezeket a rajzaimat :smiley:)
Szóval, ez az a kategória ami szerintem már félelmetes, és szerintem én soha nem fogok tudni eljutni erre a szintre. És ezért gondolom sokszor a saját rajzaimról, hogy nem olyan nagy számok, hiszen napi szinten ilyeneket látok. Én egyszerűen nem is tudom felfogni, hogyan lehet ilyeneket rajzolni. Eszméletlenek.

@NemKriszti19 jó,ezek tényleg félelmetesek…Inkább gondolná őket az ember fotönak,főleg amin Scarlet van.

Na ez az a szint, amit már nem tudom, emberi szinten hogyan lehet kivitelezni :smiley:

Neeee… eskü van amelyik fotó! :smiley:

Öcsém műve!
Captain Tiger :grinning:

Tomb Raider végigjátszások kiragadott pillanatai. ^^

Itt van egy pár tőlem is:) Terveztem még anno, hogy twitchen menne live-ban (később meg felgyorsítva felrakni yt-ra), csak az a baj, hogy ugye ez lassan megy, szerintetek lenne ilyesmire érdekeltség?

Aki szeretné itt megnézhet még párat nagyobb felbontásban: hunmarkov.deviantart.com

Az igen, odateszed rendesen :open_mouth: Persze, hogy lenne, jópáran csinálják internetszerte, van akit szoktam nézni is (magam is gondolkoztam rajta, de potato vagyok ehhez meg a zenéket amiket hallgatok közben is kivágná a Twitch :smile:). Viszont szerintem ha van technikád hozzá, nyugodtan kezdj bele, tuti lenne rá kereslet, még én is belekukkantanék, ha elcsípek egy élő adást :slight_smile:

Yagami Light másolat Paint-ben.

Lara Croft, Mr. Fákel, Nessaj és az állatok :slight_smile: (élőben szereti a patkányokat, tapasztalatból mondom! ^^)

Még július végén készült, random lány a netről :slight_smile:

Sziasztok! én is megosztom pár régebbi és újabb rajzomat. Azt kell tudni hogy igazán sose foglalkoztam komolyan a rajzolással mindig csak úgy rajzolgattam ha rámjött, de sose gondoltam hogy elég jó vagyok benne ezért nem vettem komolyan, de az utóbbi időben rájöttem hogy én lehet mégis ezzel szeretnék foglalkozni és grafikus suliba szeretnék majd menni a közeljövőben, szóval itt van pár rajz, néhány képről másolt, de pl a tájképek teljesen a fejemből pattantak ki :smile:

!

![IMG_4790|666x500](upload://xZwLFjncpzJIpOvmoQ8qRi y7zip.jpeg)

Nagyjából időrendben vannak a rajzok az elsők a legrégebbiek 4 évesek kb.

Tetováláson nem gondolkoztál?

Egyik ismerősöm úgy volt mint te, hobbiból rajzolgatott, elég jól, aztán úgy döntött elkezd tetoválni és nagyon jól megy neki.

Több képed is olyan stílusú amit el tudnék képzelni tetoválásként.

@meteoric87 de igen gondolkoztam mar rajta, foleg mert imadom is a tetovalasokat :grinning: sot mar egyszer ki is probaltam muboron nagyon fun volt ugyhogy majd lehet lesz belole valami.