Rajzaink

Ne várj vele :slight_smile:

Ismerős is halogatta egy ideig, noszogatni kellett, most meg azt mondja bárcsak korábban elkezdte volna :smiley:

Nem lettek a legprofibbak, de azért remélem tetszeni fog Nektek! :smile:

Én még csak most ismerkedem a digitális rajzolás csodáival. Egyáltalán nem mondanám tökéletesnek, sőt. De úgy gondoltam megörökítem a drága kis barátikörömet ilyen formában. :smiley:

me%20spider%20man

Régebben is sokat rajzoltam képregény szereplőket. Most megjött a kedvem hozzá és be fejeztem egy régebbi projektem. Gondoltam meg osztom veletek már rég tettem ki rajzot. :smiley: Videón is megnézhetitek Itt: https://youtu.be/W8VIWp08BAo ha valakit érdekel.

egészen jó de szerintem legközelebb ne homályosítsd el a ráncokat mert sokat ront az összképen. :smiley: De tényleg jó csak egy észrevétel. csak így tovább.

“That’s a private” :joy:
Amúgy jó lett! :grinning:

Azt mondod?:smile: Nekem úgy túl soknak tűnt, de igazad lehet.:blush: Köszönöm.:hugs:

Tapasztalatból írtam én már lassan 12 éve hogy digitális táblával rajzolok. De majd ki alakul idővel a teknikád. Csak sokat kell rajzolni. :smiley:

A Shadow of the Tomb Raider story trailer-be volt egy kép Lara-ról, ahol két különböző arcát láthatjuk. Na hát nekem nagyon megtetszett az a kép, így most végre le is rajzoltam. :slight_smile:

én közel sem vagyok olyan jó mint ti,de gondoltam megosztom a bendy-s rajzom amit 1 óra 30 perc alatt csináltam és ha megkérhetlek titeket akkor lepontoznátok egy egytől 5-ig terjedő skálán?
Én magamnak erre a rajzra egy gyenge 3 pontot adok.
UI.:besz+rás miket rajzoltok.

Még egyet estére :slight_smile:

majd még finomítgatok rajta.

Így estére egyet ha már készülődünk a falout 76-ra

UI.:nem a színezés lett pocsék hanem a villany az (Best kifogás EVER :smiley: ),de amúgy tényleg a villany fos és nem vagyok egy fotómágus.

Hát amin Kratos van, ha nem lennének ott a ceruzák, arról sem mondanád meg…lehet direkt vannak ott… senki se hinné el különben :smiley: + aki Scarlet-et rajzol, rossz ember már nem lehet :smiley: :smiley:
Brutális emberek hogy tudnak bánni az ecsettel, ceruzával, filccel vagy modern korban akár a rajztáblával.

Elismerésem mindenkinek, én mint aki kiskoromban elkezdett rajzolgatni, de valahogy abbamaradt, őszinte tisztelettel adózom felétek fiúk-lányok. Tudom abban az 1 kis lapban amit ,átcopyztam" és tök büszke voltam rá, mi időbe és odafigyelésbe tellett, ezek a munkák meg hát egy lapon sem említhetőek.

Remélem raktok majd még fel munkákat és kitartást, sok sikert a jövőbeli művekhez!!!

Sziasztok!

Nézegettem kicsit ezt a témát, és le vagyok döbbenve, hogy mennyire királyak vagytok mind. De tényleg, eszméletlenül jó rajzok vannak itt - csak így tovább! :smiley:

Jönnék én is garázdálkodni kicsit, akarom mondani megmutatni pár saját művet. :smile: Alapvetően nagyon szeretek már kicsi korom óta rajzolni (meg mindenféle egyéb kreatív jellegű dolgot művelni), de úgy komolyabban sosem foglalkoztam vele, maradt csak hobbi szinten szabadidőmben. De azért született egy néhány munkám az évek alatt, szóval szemezgettem párat közülük.

A homályos képek minőségéért bocsi, javarészt ajándékba mentek a rajzok, úgyhogy már nem tudok normálisabb fotókat lőni. :sweat_smile:

Kézzel készült

Digitális

:star_struck:megvolt a reggeli szemorgia. Naaaaagyon szépek :smiley:

Egy kis mandala gyakorlas :blush: ( eletem elso mandalai)

Meg van veluk baj de elsore nem lettek olyan rosszak :grin:

Isten hozott! Hol rejtegetted eddig az alkotásaidat? :open_mouth: Nagyon-nagyon jók lettek!!! <3

Régen osztotam már meg rajzom veletek :slight_smile: Gondoltam legyen ez most ugy is aktuális.

Itt pedig a videó ahogyan már megszokhattátok: https://youtu.be/JN2N4PMYomw

UI: mindenkinek további jó rajzolgatást :smiley: