Rajzaink

Egy másik topicba is kitettem már de gondoltam ide is belefér. Én nem kimondottan rajzot hoztam hanem csak hasonlót. Én kontrollereket díszítek :slight_smile: Airbrush-al és ezt most ecsettel is csináltam. A végén 3 réteg lakk került rá a kopás ellen. Minden gomb és funkció működik rajta. Remélem tetszik. :slight_smile:

Na igen, ezt nevezem egyedinek :slight_smile:

Köszi :slight_smile: Van még pár amit csináltam ha érdekelnek szívesen megmutogatom :slight_smile:

Engem nagyon is érdekelne. :wink:

Hol laksz, mennyiért festesz?!?? :smiley:

Eddig ilyenek készültek :slight_smile: Mostanában nem vállalok ilyet mert nincs rá időm. Viszont instagramon esetleg megtaláltok ott kereshettek is akár :slight_smile: Kíváncsi lennék Janiék mit szólnak ezekhez esetleg csinálni kellene egy TheVR-os kontit :smiley:

Azta. Ez nagyon epic. Majd ha lesz időd, szólj. :slight_smile:

Ha eszedbe jutok február környékén akkor Te szólj nyugodtan :wink:

Úristen, @silenthun79 ezek baromi jók. :open_mouth: Ha készülnek még, vagy vannak még ilyen képeid, akkor nyugodtan megoszthatod itt. Eszméletlen királyak. :slight_smile:

Köszi :slight_smile: mindenképp teszek ki ha lesz még :slight_smile:

@silenthun79 Írom a listámat, hogy milyen mintákat szeretnék :smiley:
Amúgy komplett konzolt/gépházat még nem próbáltál/válalsz?

@soolerirl annak még nem akartam/tudtam nekiállni mert az ember a konzolját nem szívesen adja oda valaki másnak akár hetekre. A kontroller helyettesíthető :slight_smile: Persze nem lenne rossz egy komplett szettet csinálni egyszer mint pl az a Tomb Raideres Xbox X :slight_smile: az nagyon szép lett

(rejtett sub) Engem is érdekelne, hogy ilyen egyedi cuccot kérni/rendelni::. (ha lehet) :smiley:

Lett pár kuncsaftod :smiley:

Most elszórakoztam a Photoshoppal és a wacom táblával :smiley:

@fogaddelte Azzal nincs is baj csak időm nincs elég sajnos. :slight_smile: Ha ki bírja várni akkor bárkinek szívesen csinálok ilyeneket, csak általában az ár eléggé megtizedeli a “nekem tuti kell bármennyibe is kerül” embereket. :smiley:

Pár rajz decemberről, főleg Ninja Gaiden/DoA kategóriában:

Gondoltam megosztom veletek mert elég vicces lett, egy kihivásban vettem részt aminek a lényege hogy egy random film random jelenet és le kell rajzolni 30-perc alatt minimális belenagyitásal. Hát igy sikerült :slight_smile: kiváncsi vagyok a ti véleményetekre is lehet szidni nyugodtan :slight_smile: