Rajzaink

Bátyó karácsonyi ajándéka volt a legutóbbi ‘munkám’. Réges-régen mondta, hogy egyszer lesz neki mindegyik Golfból egy… (persze egyszerre egy csak). Hát, megrekedt a hármasnál, úgyhogy én odaadtam neki a maradék négyet egyben, meg az eddigieket is :smiley:

Most egy könyvsorozatból van kettő fanart folyamatban, idén még be akarom őket fejezni.

Hali!
Gondoltam megosztom veletek a remeknek közel sem mondható műveimet.:sweat_smile:
Rajzolni sajnos nem igazán tudok (kivéve műszaki rajzokat, azok úgy ahogy jól mennek), de viszont időtöltésnek baromi jó (főleg LEGO LIVE visszanézéshez).

Ezt itt a topicban találtam, SalaysHUN készítette (innen is grat, baromira tetszenek a rajzaid), és hát bátorkodtam megpróbálkozni vele:

A következő…hát ezt nem tudom mi…

Aztán itt van az egyik kedvenc játékomból egy bájos hölgyemény, remélem párak felismerik:

Végezetül pedig csak egy viccből készült valami. Ezt festettem, és hát nem igazán tudok színeket keverni, szóval…hááát itt lenne:

A lila néni -->

Spoiler

Mad Moxxi

!! Bingó? : )

Pontosan!:grin:

Ezt a kettőt csakazértis megmutatom, magamhoz képest nagyon jók lettek (általában nem vagyok elégedett egyik rajzommal sem). Kvázi egymás folytatása a két kép, remélem a fórum engine nem keveri meg őket :stuck_out_tongue:

Aki felismeri, man of culture, aki sose látta, annak random karakter.

ez jóóóó!

Végre rávette magam, és felraktam a gépre 2018 utolsó két rajzát :smiley:
Két fanart Jon Sprunk Árnyorgyilkos-trilógiájából, mindkettőn a főhős, Caim szerepel.
Ez egy összeesküvős, ármánykodós, trónfosztós fantasy-sorozat, nekem tetszett, bár az utolsó rész még hátra van :smiley:
A következő is fanart lesz, tegnap hajnalban befejeztem az AC Revelations-t, és eléggé megkedveltem Yusufot, és nagyon sajnáltam, ahogy az ő szála végetért… szóval ő lesz a következő.

Már megint én :smiley:
Kész lettem a Yusuf fanarttal :slight_smile:

Ebből a szériából ez az utolsó, nem akarok ráunni

Én ugyan nem rajzolok továbbra sem és nem is tervezek, de ez az ember egy zseni, érdemes rálesni:

Ugy dontottem csinalok egy instagramos profilt csak a rajzaimnak, oda mindig feltoltom a legujabb alkotasaimat, jobbakat rosszabbakat egyarant, ugyhogy aki esetleg szeretne kovetni miket keszitek es hogyan fejlodok, lessen ra :
Instagram link ( @artfrankie_ndvts)
:blush:

Ezt hogy? Aki ért hozzá. Hány év alatt lehet ezt ilyen szintre emelni? :open_mouth:

@ujheljidani ! egy rövidke sztori: Réges-régen volt a TV -ben egy élő műsor ahol Antal Imrének (ő volt a műsorvezető) rajzolnia kellett egy vonatot (megkérték,h rajzoljon egyet). A.Imre rajzolt is, de eléggé fura, bénga, stb lett az alkotása. Erre azt mondták neki (valami ilyesmit / a lényege ez volt) : - Imre ! Te csodásan tudsz rajzolni, de -pokoli rossz megfigyelő vagy ! :]

Lehet, hogy én vagyok a fáradt, de nem értem, mire akarsz utalni. :smile:

5

Rajzoltam egy igazi családi képet XD
http://fav.me/dcy2f1r