Rajzaink

Sziasztok , bocsi ez most nem rajz de nem találtam neki jobb helyet , kíváncsi vagyok a véleményetekre, ez az első “szobrom” , még ki kell égetni és lefesteni

Szép meg minden de odaírhattad volna, hogy ez micsoda. :smiley:

Spoiler

Még akár valami szex játék is lehet formából itélve :smiley:

még egy kis rajz :smiley:
Vajon miről beszélgetnek?

Most egy kicsit horror témában készítettem portrét, azért a vér megrajzolása kicsit idő igényesebb volt de meg érte :grin: gondoltam megosztom veletek, régen adtam magamról életjelet. :grin:

Egy kis deltarune :smiley:

Hosszú idő itán ismét rajzolok :slight_smile: minden nap 1 rajz

Utoljára Yusuffal voltam itt. Azóta még lett pár, de Ezio és Dante lettek említésre méltóak :slight_smile:

Ez pedig tegnapról :slight_smile: rajzaim nagy részét tetoválás formájában is elkészítem ahogyan őt is hamarosan :slight_smile:

Tegnapi gyors rózsák :slight_smile:

Üdv!
még egy kis rajz! Mostanában kérésre is készítek rajzokat.(ez is egy) :smiley:

Ó, ha már rajzok… én is elkezdtem dolgozni egy “Vámpír Király” förmedvényen nem olyan rég. De eddig csak a vonalak vannak meg. Nem is tudom, mennyi időbe fog majd telni megszülni őt.
Ez nyilván attól is függ majd, hogy mennyi hajlandóságot érzek arra, hogy a scektch fázison túllépjek.

Mai gyors róka es elkezdett koi hal…remélem holnap be is tudom fejezni :slight_smile:

És kész is lett a kis keszeg :slight_smile:

Sziasztok!

Mint korábbi hozzászólásom alatt is mondtam, még mindig csak ámulok és bámulok milyen rajzokat vagytok képesek összehozni… legyen az grafikai táblán vagy egy árva papírlap és ceruza által. Brutális munkák fiúk-lányok, hatalmas gratula hozzá.

Ha nem gond vagy nem sértek vele senkit, hadd osszak meg 1 twitch csatornát, amit most találtam. Mikor szabadnapos vagyok, ráérek nézelődni és felfedezni értékes csatornákat, amiket akár érdemes később újra és újra felkeresni és beleakadtam ebbe a csatornába. Hát valami őrűlt mit tud ez a lány is rajzolni. Ahogy nézem ő nagyon portréfotós, per a hsz-em írásában is rajzol és nézem, hogy bal lent láthatóak eddigi rajzai. Valami álleejtős… olyan Jessica Alba vagy akár Morgan Freeman rajzai vannak, mintha fotó lenne. Gondoltam aki csak hódolattal és kíváncsian nézi az efféle munkákat, mint pl én is, az is talál benne érdekességet, aki pedig tanulja stb a rajzolást ilyesmi…hátha lát valami értékeset önmaga számára.

ArtsMia Twitch

Ez még a Deviantart csoport Valentin eseményéhez készült. :smiley:

Az a Joker kib*szott jó :heart_eyes:

Köszi :grin:

Ezt egy versenyre készítettem. mini képregény :smiley:

Sziasztok én is megosztanám egy készülő művemet nem vagyok olyan profi mint ti de igyekszem.:grin: