Rajzaink

Próbáltam szabad kézzel meg rajzolni, ez lett belőle :smiley:

Egér csapda mai értelmezésben

Nem rajzoltam már vagy…régóta. De most megtaláltam pár firkantást. “Lehet”, hogy itt éppen a “Pusztuljon mindenki” korszakomat éltem. :joy:

Elég vegyes érzéseim vannak amikor bármit is ki rakok a Fórumra -_-

Rég volt, hogy töltöttem fel képet, itt a legújabb förmedvényem :slight_smile: és esetleg ha valakit érdekel a videó a rajzról: https://youtu.be/-q3a401acSU További jó napot nektek és sok rajzolást :slight_smile: wearethevr

Egy-két jó dolgot nekem is sikerült összehoznom a közelmúltban :slight_smile:

Most még folyamatban (pontosabban darabokban) van egy másik PoP ihletésű fanart is, csak nehezen veszem rá magamat, hogy egy A3-as lapnak nekiugorjak :smiley:

Próbálj meg kisebb rajzlapon dolgozni illetve javaslom elsőnek a fekete fehér rajzokat több részletet tudsz belevinni.Illetve ne akarj mindent egyszerre megcsinálni csak akkor rajzolj amikor kedved van hidd el szebbek lesznek a rajzaid :slight_smile: így tovább :+1:

Köszönöm a tanácsokat :slight_smile: no igen, erre azért figyelek, hogy csak akkor, mikor kedvem is van hozzá, minden más esetben lefoglal a PS :smile: Viszont valamilyen szinten feszélyez, hogy idén be akarok íratkozni esti okj-n grafikusra, és a régebbi (pár éves) rajzaimnak már csak a digitális kópiája van meg, eredetiben csak azok, amiket ide is ki szoktam tenni :confused: szóval nincs sok referenciám.
Ezek is az elmúlt 1 hónap eredményei, nem egy délutános cuccok - a PoP skicce volt magában 4 óra, hát még átírni, színezni ^^’
Amúgy menet közben meg is csináltam az A3-asat (eredetileg azt is a4ben akartam, de túlságosan kicsi szabvány hozzá) de annak végeredményben a pozícionálásával (montázs-szerű kevesebb elemmel) meg a hátterével nem vagyok megelégedve… szóval lehet, hogy a skicceket fogom és tiszta lapra újramásolom, aztán megcsinálom a színeket, ha már jobban belejöttem.

IMG_20190519_191746_380

Egy kis random :skull:
Instagram link

Egy kisRRRRRRRRRomantikaaaaa :smiley:

Basszus amúgy, egy év után visszatévedve valóban igazad van. XD Sokkal jobb lett volna homályosítás nélkül. :smiley:

Ugye hogy ugye :wink:

Üdv!

Először próbáltam lángot csinálni… hááát na ! :smiley:

Ez is egy kérés. :smiley: a láng csak extra XD
A rajz mindennel együtt kb 5-6 órába telt meg csinálni.
Valami kérdés?

Üdv!

Na gyerekek a héten nem dolgozok, ha nem az iskola nyári gyakorlatain vagyok a héten. :smiley:

Hétfőn tanultunk a kódexekről. Először használtam Tus-t. meg penna hegyet? . :smiley: próbálgatni kellett hogy hozzászokjunk. :smiley:

Lett belőle egy Dragon headshot meg pár fírka :smiley:

Kedden iniciálét kellet rajzolni tussal ,pennával.Hát a sárkány témát választottam ismét.

Mások a betű alakját változtatták. Én a mást választottam. Próbáltam illusztrálni benne egy történetet. hisz a Kódexekben az iniciálé az írást is segít meg érteni sok esetben.

Ritkán rajzolok papírra. Többet kellene…

Szerdán a feladat Ex libirs készítése. Szabad volt a téma. :smiley:

A rövidítés : Dreemurr Royal Magical Academic Library

Tollas szárnyat most először próbáltam rajzolni.

Ja igen nem tudok rajzolni… -_-

A tus hegy kombó…
Vélemény?

Üdv! Egy kis Frisk hétvégére :smiley: