Rajzaink

van benne olyan ami nem rajz hanem festmény de azért remélem bele lehet számítani :smiley:

Na milyen b@szó térképek, ez különösen bejön nekem, 5 éven át tanultam térképészetet :smiley:

Az igen, brutál jók! Az a 3 képből álló virágos fa az valami fantasztikus!

Azt most elképzeltem 3 monitoron háttérként. :slight_smile:

Én meg a hálóban az ágy feletti falon :slight_smile:

Sziasztok!
Nálam vissza-visszatérő hobbi a rajzolás, legutóbb augusztusban hoztam össze egy Dantet, miután végeztem a DMC1-el. Viszont most először ugrottam neki (a csapnivaló mobilkamera okán) PS-el javítani a minőségen, ami végül látványosat ugrott - és még közelebb is került az eredeti verzióhoz :slight_smile:

Hű hát csodálatos rajzokat láttam, öröm volt végiglapozni! :slight_smile: Gondoltam én is megosztom veletek a kis rajzaimat, festményeimet. Én többnyire csak fekete-fehér kombinációban rajzolok, ill. festek, legtöbbször akvarellel, vagy akril festékkel.

Csak hogy éljen a topik :slight_smile: Nagyon szép munkák vannak itt!

A suliban (réges-régen) rengeteget rajzoltam. (az órák unalmasak voltak nagyon) A tankönyveim, a füzetek mind teli voltak vicces firkálmányokkal. (azt gondoltam, h ha állandóan rajzolok akkor én leszek a következő Derek Riggs) (majdnem így lett) Az egyik mókás rajzomat feltöltöm ide.
A kép címe: (kapaszkodjatok meg!) -Idegenvezető -

Jó kép és jó téma. Gratu! :slight_smile:

Megmutattam isminek, aki Alien fan. Gyakorlatilag dobott egy hátast és idézem: “Kurva jó!” :slight_smile:

Sajnos mostanában nem igazán van időm leülni rajzolni. Majd ha letudtam a vizsgáimat, na majd akkor. :slight_smile:
Viszont így suliba egy-egy unalmasabb órámon ez a két rajz készült. :slight_smile:

Szuper rajz mind :slight_smile:

Ohh az a Nyanko sensei … meg kell néznem újra a full szériát :smiley:

Te jó ég.
Most a tátott szájjal ülésen kívül mást nem nagyon tudok csinálni, gyönyörű rajzok. :open_mouth:
Az a virágos meg az anime jellegű égboltos kép(ek) ahw…

Egy ideje ugyan abbahagytam, de megosztom az egyik utolsó munkám:

Kérésre készült, fénykép alapján, volt évfolyamtársamnak.
Van még ezen felül nem 1, de nagyrészt hiányos öltözetű hölgyeket szerettem papirra vetni, abban láttam szépséget és kihívást, azokat azért nem mutogatnám :smiley: Viszont vannak még ehhez hasonló portréim, ha megtalálom digitális másolatukat, lehet felkerülnek ide :slight_smile:

Jácinta rajzai2

Kedves ismerősöm “rajzai”, kedvelem a stílusát, bár néha eléggé beteg képeket tud csinálni. :smiley:
(Nem akarom reklámozni meg semmi ilyesmi, de, ha tetszenek a rajzai akkor fb-on HijoshikinArt néven találjátok meg.)

Az egós az iszonyat jó

milyen progiba rajzolsz,szinezel? es gondolom rajz paddal :slight_smile:

A program Photoshop CC 2017 és egy Wacom intuos Pen &Touch Digitális táblával.
Ha érdekel elkezdtem Speed drawing videókat is késziteni: https://www.youtube.com/watch?v=jXb_ti0gAsg&t=354s