Rajzaink

Van közte régi+új rajzom is. A digitálisak a legújabbak. :wink:

Egy ujabb Digitális rajzom. Ennél a rajznál kifejezetten a Fotorealisztikusság volt a szempont.

Aham! koszi! es ugyes! :slight_smile:

Gyönyörűek a rajzok!

Aztaqva @Gery :open_mouth: az igen, remek munka!

Köszi szépen örülök hogy tetszik :slight_smile:

Nincs mit és köszi mégegyszer :slight_smile:

"I still have the unicorn."

Sajnos a fotó egyáltalán nem adja vissza a valódit, de ez mikor volt másképp, scannerem nincs :smiley: Ma este készült, egyelen kölcsönkért HB-s ceruza és egy radír segítségével, ezért nincs is kiemelve a tónus, ahogyan illene. 2 év után most jött vissza a kedvem a szabadkézi rajzhoz, nem lett teljesen olyan, mint szerettem volna, de Witcher fanoknak illik felismerni :wink:

@SalaysHUN: Én is mindig küszködök, hogy hogyan fotózzam le. Annyiszor van, hogy nézem a fotót, de valahogy nem olyan mint a valódi.
Azokat szoktam nézni, amikor egy darab tollal olyat rajzolnak, hogy az agyam eldobom. Én vagy 3 féle ceruzával szoktam dolgozni, de akkor ilyen árnyékolás, olyan nem tudom mi. De ez így egy darab HB-s ceruzával teljesen hibátlan. :wink: Örülök, hogy újra kedvet kaptál rajzolni. :slight_smile:

Otthon van rendes készletem, mindenféle keménységgel, csak nem gondoltam volna, hogy pont most, a vizsgaidőszak hevében rúgja rám tokostul az ajtót a múzsa :smiley: nem tom merre járt, de messze volt, hogy csak most ért vissza :joy:

A leváratlanabb időpontban tudnak ilyenek történni. És a vizsgaidőszak egy rendkívül alkalmas időpont erre. :smiley: Nekem is sokszor pont akkor jut eszembe, amikor minden cuccom otthon van, én meg fent vagyok a koliba. :smiley: De mire hazaérek már nincs kedvem. :smiley:

Majd ha lemegy ez az egész mizéria, feltankolom a cuccaimat és neten tengődés helyett ismét alkotni fogok, már látom :smiley:

Ne is mondd, alig várom én is. Annyi tervem van már, hogy csak na. :smiley:

Mutatok én is pár rajzomat, régen nagyon sokat rajzoltam, mostanában sajnos nem igen van rá időm :confused: :smiley:

Smaughoz itt hagyok egy videót is, ha van kedvetek lessétek meg :smiley:

Én a rengeteg eszméletlen csodálatos rajz mellet csak ezt az egyet merem megmutatni :smiley:

Sziasztok! :slight_smile:
Régóta keresem, hogy milyen stílusban tudnék igazán jó lenni, kézzel rajzolás nálam mindig nehéz szülés, a skicceknél felszoktam adni. Talán pc-n hamarabb veszem rá magam, hogy “befejezzem”, sajnos kevés idő jut gyakorlásra, ígyaztán vannak hiányosságok…:smiley: főleg szinezés terén… :smile: most épp ezzel foglalkozom 3 napja, de ezis csak félkész :smiley: :

Jézusom! Ez meseszép, álomszép!
Nagyon tehetséges vagy, minden elismerésem !

Mindenképp fejezd be, nagyon jó lesz! Akár színesben is :wink:

Köszi srácok, rajtaleszek :smiley:

Nem rég befejezett Realisztikus portrém :smiley:
viszonylag gyorsan elkészültem kb:8-9 óra alatt :wink:
Program: Photoshop cc 2017
Eszköz: Wacom intuos digitális tábla
Speed draw videó a rajz elkészüléséről: https://www.youtube.com/watch?v=p5vszUpteOI