Rajzaink

Az egész lenyűgöző, nekem különösen a haja tetszik. Nekem ceruzával is ez a cél, de vhogy mindig egybemosódik a többi szállal.

Köszi örülök ha tetszik. Az előző realisztikus rajzomnál nem igazán tetszett a haj ahogy megrajzoltam, ugy hogy ujra gondoltam most már azért jobban sikerült :wink:

Próbáld keményebb cerkával, 5H-s tól felfelé :slight_smile:

Rajzórán azt a feladatot kaptuk hogy tervezzünk egy plakátot, az én elképzelésem ez lett, 2018-as VR Day :smile: Még félkész a rajz, meg nem is annyira művészi mint amiket itt láttam, de azért elmegy egynek, remélem tetszik nektek :slight_smile:

Ezt a topicot DURVÁN megszégyenítő “rajz”.
A kép címe: Esti random tudja a péló mi ez pontosan.

Nekem ez tetszik a legjobban! ^^ :smiley:

Taníts mester! :smiley: És a címe nagyon tetszik. :smiley:

Nagyon mélyenszántó gondolatok. Van egyfajta megfoghatatlan a képben. Nekem bejön :blush::blush::blush: Gratu!

(Tökéletes fényviszony és tökéletes lap rajzolásra :roll_eyes: )

Wá, -whátizdissz ??! Ebből per lesz !!! :]

@kriszlele szerintem nagyon jó ötleteid és meglátásaid vannak,már csak gyakorlás kell :slight_smile: GG és kitartást!

Borzasztóan ügyes vagy! Gratula az eddigi munkáidhoz!!

Köszi szépen örülök ha tetszik :slight_smile:

Mostanában ezeket rajzoltam :slight_smile:

Ma csináltam jópár rajzot (kisebb nagyobb sikerekkel, de inkább kisebb):

Az összekoszolódott molett farkas:

A furafejű ninjon akinek a háta mögött ólálkodik egy sárkány a másik oldalon:

És a sz@rul radírozott sárkány kinek minden átmenne a nyakán, olyan széles:

Csináltam még egy Watcher-t, de azt már nem merem felvállalni. :joy:

UI.: @sziklus az a HH-s nagyon baszó! :smile:

@kriszlele Köszi :wink:

“Abban a pillanatban Tigris” Gondoltam megosztom veletek :smiley:

Nagyon szép :slight_smile:

Remélem ahogy fejlődik a játékok grafikája, egyszer eljutunk olyan minőségre, mint @Gery rájzai, midig kell egy kis idő, míg ráeszmélek, hogy rajzokat tölt fel és nem fényképeket… :slight_smile:
Tetszik, hogy egyszerre éles és “homályos”. Úgy értem a mikrorészletek szelektív elhagyása és összevonása jól néz ki. Pl a tigrisnek látjuk a szőrszálait, de a szálak nincsenek körvonalazva.

Köszi szépen nem is gondolnád milyen jól esik amit írtál. Ha elkészül feltöltöm ide a hogyan készül videót :slight_smile: