Rajzaink

Ebből nekem a sólyom (?) tetszik legjobban, kiváló lett!
Viszont kritikát kértél,szóval :face_with_monocle:
A csupán grafittal rajzolás gondolom nehéz lehet, mert bárhol látok grafit portét, mindenhol azt érzem, hogy kilóg a lóláb és torzulást látok itt-ott, szinte mindig számomra természetellenesek az arcok. Pl a fentebbi hölgy arcának jobb oldali és felső része nyújtottnak látom a bal és alsó részhez képest, mintha erre gondolok:

(mintha más lenne a két arc) Írom ezt úgy, mint aki nem rajzol, persze sejtem milyen nehéz lehet ilyet rajzolni.
Amúgy minden zsír! :ok_hand:

Lassan 24 éve rajzolok és nincs gondom a ceruzával rajzolásban ez a portré amit mutatsz az egyetemen készült élő modellről és sajnos 3 vagy akár 4 szünet is került be a rajzolás közé a model megmozdult elment stb. És már nem úgy ült vissza ahogy előtte volt. És a fények is változtak a portrék nagyrésze ezért lehet kicsit aránytalan. :slight_smile:

Összeszedtem minden digitálisan fellelhető alkotásomat amik egy fokkal előrébb mutatnam a pálcika embernél :joy:

Itt van bónusznak két vázlat, ami a telefonom (note 3) lecserélése miatt nem lett befejezve. Aki felismeri a képeken szereplő alakokat, kap egy IMG_20180227_134402 -t :smile:

received_1386890194708606

Ma rajzoltam melóban, egy régóta tervezésben lévő tetoválás terv :slight_smile:

Hé ! Biztos jó az a fej -forma? :]
Nem ilyet akartál inkább? -->Ibnzz667

Jaja biztos jó :smiley:
Jobban csípem a Stratómat, azon játszom többet, kényelmesebb :slight_smile: (ennek ellenére ma is Ibanez pólóban figyelek) A másik 3 Ibanez is zseni, de a Fender közelebb áll a szívemhez. :slight_smile: Én pakoltam össze (a testet nem én csináltam persze) sok munkám van vele :slight_smile:

Ja,oké -csak láttam azt a “kis” logo -t a neved alatt és gondoltam, hogy… :]

Persze, teljesen jogos volt :slight_smile:

Gyönyörű! :smiley: A Dime sem rossz :3

@Gery Ez a tigrises baromi jól néz ki! Szakmai véleményem: GG! :stuck_out_tongue: (expert)
Ötlet:
Mi lenne ha Jani üvöltő arcát odarajzolnád a tigrissel szemben? Szerintem nagyon baszón nézne ki!Erre gondoltam:
(Bocsi a minőségért,screenshot nagyítva)

A megvalósítás a te kezedben van!

A terv hibátlan!

Meglátom az ötlet nem rosz csak szerintem hiába rajzolnám oda mivel feketefehér nagyon nem paszolna össze.

@Gery egyáltalán nem muszáj feketefehéren,sőt! Én csak feldobtam egy ötletet,azt kezdesz vele amit akarsz :slight_smile:

Rendben lehet megpróbálom janinak bíztos van még ilyen ordítós profilból képe meglátom hogyan tudnám összeollózni hogy egy rajznak tünjön. Megrendelésre készült ez a tigris rajz. De ki tudja lehet kihozunk még belőle valamit :slight_smile:

8 Éve volt szerencsém fél évet babrálni valami Trust márkájú rajztáblával, végül más életpályát választottam. Katt a képre többért. :smiley:

Ha érdekel titeket itt megnézhetitek Hogyan készült a tigrises rajz: https://www.youtube.com/watch?v=jwuMe4xjsfI

Heló @Gery ! Ezek az alkotások úgy készülnek ,hogy egy már meglévő képet “átrajzolsz” ?
Olyan mint régen az indigó -használata ? Vagy fejből ,képekről nézve dobod össze ?
A múltkori lány homályosított haja nagyon jó lett !

Van egy referecia kép amiről megrajzolom és a színeket is a képről veszem. De ugyan ugy tudok valamit fejből is ha az kellene. de nem átrajzolással készül ezért van a vázlat az elején. :smiley:

Erre a Realista rajolásmódra pár éve tértem én is át. Régeben Fantasy témában rajzoltam nagyonsok mindent. De lehet most majd ötvözöm a kettőt. Nem könnyü a mindimalista stilus sem főleg megtalálni a téma lényegét. Sok sikert a továbbiakban hozzá :smiley:

@Gery ebben a képedben a kettőssége jó, ami nevetést vált ki (egyszerre cuki és kegyetlen :joy:):

Nem tudom volt e itt, de ezt a többieknek is látnia kell :smiley: