Rajzaink

Valóban jót nevettem :smiley: Egyszerűen zseniális :smiley:

Legutóbb egy ilyet sikerült összehoznom :slight_smile:
Nagy kedvencem volt a DMC1-ben a Nelo Angeloval való kardozás :smiley:

Nekem is van jó néhány, viszont nem szeretném mind bemásolni, a legutóbbi 2 itt van :slight_smile:

Dean Winchester aka Jensen Ackles

Ő pedig egy Streamer az egyik oldalról

emily_by_sqpp-dc1m8xw

Gyakorlásképp próbáltam érzelmeket ábrázolni egy nagyobb projekt előtt. Volt, aki olyasmit is látott, aminek köze sincs ahhoz, amit ábrázolni próbáltam :joy: Szerintem az első jobban sikerült, ebben sem volt egyetértés :smiley:

Engem a rakzolás régen foglalkoztatott. Aztán az osztályfőnököm nem volt hajlandó foglalkozni vele. Ami megmaradt, az az, hogy szeretek rengeteg apró vonással mintákat csinálni, mert invertben úgy néz ki mintha hímzés lenne. Félreértések elkerülése végett: csak a virág rajzolt.

Jani :tiger::sunglasses::tiger::raised_hands::tiger:

Nagggyon zsír lett! :smiley:

Hétvégén firkáltam még egy picit:

A 2-ikat egyik szaktársam inspirálta

@SalaysHUN Szerintem újra kéne értelneznem a firkálni fogalmát :smiley: nekem valami olyasmit jelent,amit ebben a topikban merőben felvállalhatatlannak tartok :smile: ezeknek köze nincs a firkához,nagyon szép rajzok!
Btw.: valami nagyon jóféle szakra járhatsz te,ha ilyenek a szaktársaid :stuck_out_tongue_winking_eye:

Köszönöm az elismerést :smile: (még) messze nem rajzolok annyira jól, mint amennyire azt elvárnám magamtól. Ezek ugyan most jól sikerültek, de van, amikor sehogy sem akar olyan, lenni mint szeretném. Éppen ezért igyekszem gyakorolni :smiley:
Nos, van miből inspirációt meríteni… :wink:

Üdv!
én nem vagyok az a nagy művész! :smiley: De azért én is alkotok ám… szóval tessék… :smiley:

Spoiler

Micsoda szaktárs :o :D,amúgy nem rossz rajzok:)

Köszönöm, ilyen szerencsém van :smiley: A napokban kerülnek fel újak, csak még engedélyt kell kérnem az egyik publikálására :smile:
SZERK.: megkaptam az engedélyt (akár névvel is, de azzal nem biztos, hogy élek), szóval most érkezik pár új munka :smile: :

Színesnél nem gondoltál arra hogy markert használj? Szerintem jól állna a stílusodhoz :wink:

Igyekszem új dolgokkal kísérletezni, egyelőre még a ceruzaszínezés sem megy úgy, ahogy szeretném :smiley: De igen, gondolkodtam már más lehetőségekben is :slight_smile:

@SalaysHUN: Lehet, hogy nem olyan uuh de nagyon precízen rajzolsz és lehet nincs olyan nagy hatalmas türelmed… de én meg például azokat “irigylem”, akik maguktól is tudnak rajzolni. Mert látszik a rajzaidon, hogy oké valami/valaki inspirált, de teljesen magadtól csinálod. Én azt tanultam meg, hogy azt rajzoljam le amit látok, így saját ötleteim nincsenek és magamtól nem is tudok rajzolni. Szóval nem vagyok kreatív és nem tudok új dolgokat kitalálni. Pedig annyira jó lenne… :slight_smile:

Csak én vagyok ennyire maximalista, hogy a profik szintjéhez mérem magam, ezért nem vagyok soha teljesen elégedett :smiley: Ilyenkor jön jól viszont a “közönség” támogatása, mert ha nekik tetszik, akkor már én is egy fokkal jobban tekintek rá. Igen, másoktól is veszem az inspirációt, főleg a velem nagyon egyező művészektől, de azt hogy mi szerepeljen a papíron, jobbára magam döntöm el :slight_smile: Kell találni egy stílust és abban felépíteni vmit. Egyúttal persze nem baj, ha már létező dolgot veszel alapul (példának okáért a GoW-os rajzod még mindig hihetetlen, azért ahogyan vissza tudod adni a részleteket és a koncepciót és nem azért mert te találtad ki a szériát :smiley: )
Nálam általában kedvfüggő, mit veszek alapul témának, van hogy fanart, portré, de előfordul NSFW is, bár azt nem mutogatom így nyilvánosan, mert kitiltanak az internetekről :rofl:

Én se mindig vagyok valami elégedett a rajzaimmal, és szeretném én is a profik között tudni magam, de nem vagyok az. Szoktam nézni rajzos oldalakat, aztán atya ég milyen remekművek vannak…

És igen nagyon jól esnek a visszajelzések, mind így itt a Fórumon, mind ismerősöktől, aztán nekem is volt olyan, hogy abszolút nem voltam megelégedve egy rajzommal, de olyan kedves visszajelzést kaptam, hogy máris másképp tudtam rá nézni. :slight_smile: Na jó mondjuk a God of War-os rajzomra tényleg büszke vagyok, mert szerintem is jól sikerült. :slight_smile:

Saját stílust meg elég nehéz kialakítani szerintem. Egyelőre maradok a másolásnál, aztán amikor már kellőképpen sokat rajzoltam, hátha majd akkor jön valami saját irányzat. :slight_smile:

Hát baszki a God of War-os rajzodon dobtam egy hátast. ^^
Azonnal bekövettelek twitteren. Vagy instán? :I Mittomén ahol csak lehet. :smiley: De tudod hogy odavagyok a rajzaidért. :smiley:

Köszönöm szépen! :blush:
Tudom tudom, Te vagy az egyik kedves támogatóm. :slight_smile: Ezt is köszönöm. :slight_smile: