TheVR Fórum

Rallys játék, kormány vásárlás

Üdvözletem!

Javaslatokat szeretnék kérni, hogy Dirt Rallys vagy hasonló “vezetős” játékokhoz milyen igényes kormányt vásároljak.

Köszönöm előre is a válaszokat!

https://www.logitechg.com/hu-hu/products/driving/driving-force-racing-wheel.html

Árukeresőn nézd meg, hogy merre vannak jelenleg a legjobb ár ajánlatok. Sajnos kicsit felment az utóbbi hónapokban az áruk. :confused:

G920 - Xbox/PC
G29 - PlayStation/PC

Hát talán érdemes bele nézni ricsi videójába , mond egy két jó dolgot

annyi még hogy a fék pedál mechanikáját valaki szereti van aki nagyon nem mert minél jobban nyomod a pedált annál jobban keményedik be és sokan arra panaszkodnak hogy nehéz vele fékezni vagy hogy be se tudják nyomni egy adott tartományon belül rendesen a féket. Erre van egy kis buherálási lehetőség amit az unfield is csinált hogy kiszedett egy ilyen gumi anyagot a fék szerkezetéből és akkor nem keményedik be annyira a pedál.

meg mivel két fogaskerék szabályozza a kormányzást lehet fémes hangja amit meg kell szokni. belépő szinten biztos az egyik legjobb ár érték arányú kormány de érdemes utána olvasni a dolgoknak mert kell komprumisszumot kötni.
1 Like

Hi
kezdő kormánynak én is szintén a
G920 - Xbox/PC
G29 - PlayStation/PC
tudom javasolni, ha kicsit komolyabb szettet szeretnél akkor tudom még ajánlani a
Fanatec csl elite
Fanatec csl elite F1 (ez nem túl előnyös rally-hoz a Formula Kormány miatt)
Thrustmaster T300 Ferrari Integral Racing Wheel Alcantara Edition
Thrustmaster TS-XW Sparco P310
Szettek közül ezeket tudom ajánlani, viszont külön-külön is meg tudod vásárolni a dolgokat.
Ahol szét tudsz nézni kormány ügyben az a
Fanatec weboldal
Thrustmaster weboldal
itt mindent megtalálsz külön-külön.

2 Likes

Mennyit szánsz rá?

Mert setupra el lehet költeni ~50e Ft-ot, meg ~2M Ft-ot is egy profi direkt meghajtátos rendszerrel és állítható pedál szettel.

3 Likes