Rap/Hip-Hop

Vlakinek van még a mai napig mondnaivalója is, nem csak a két szavas zenéket dobálja ki :slight_smile:

időtlen, megunhatatlan, örök zene!

!!!

Szerintem olyan 10-12 éve vettem utoljára Hip-hop albumot. De fúúúú bele hallgattam ebbe az új album kiszivárgott demojába. És háááá gyerekek a Cypress Hill lehet végre “hazatér”. Fúúúú meghallottam ezeket a zenéket és a régi Cypress hangzás világ úgy néz ki visszatér. Piszkosul várom ezt az albumot és asszem ha megjelenik instant megveszem!
Cypress Hill is back!!!

Hmmm, kíváncsian várom!!!

Szeptember 28-án jön az album.
Asszem B-real-ék végigjárták egyiptom összes hasis bárját! :smiley:

Egy kis tanulságos eszmefuttatás D.M.C.-től!

Teljesen igaza van, abba is hogy sajnos az egész világ ebbe az irányba megy.
Pontosan ezt próbáltam meg elmagyarázni a munka helyen is a pár fiatal srácnak akik ezeket a mai rappereket hallgatják, de egyáltalán nem fogják fel. Ma minden csak a showról szól sajnos.
És utálom hogy ennyire felkapták most a hip-hopot mert már csak a ruházatod miatt is úgy néznek rád az emberek, mintha embert öltél volna, mert eddig semmit nem tudtak a hip-hop-ról most meg csak ezt a sok szart látják és ezzel hasonlítanak össze.

R.I.P.

December 11-én jönnek megint magyarországra. A Dürerben lesz a koncert Pesten. Akit érdekel mindenképp menjen el rá én voltam már Delinquent koncerten nagyon jó bulikat csinálnak. Szóval ajánlom yo szívvel!
https://tixa.hu/delinquenthabits_bp

8 év után (2010 - I Am the West album után ) végre annyi ígérgetés után, végre talán célegyenesben érezhetjük a West Coast Warlord, az N.W.A. Westside Connection, Da Lench Mob, C.I.A formációk tagjaként, új szóló lemezt jelentet meg,
Everythangs Corrupt címmel, melyet már többszöri pletykák után sem foghattunk eddig kézhez, most viszont hivatalos tweetben posztolt róla, és a remény még mindig él.

Címadó dal: https://www.youtube.com/watch?v=JQZPXjX181A

Mit gondoltok, van köztetek aki szereti, esetleg várja szintén az albumot? :slight_smile:

Spoiler

Ice Cube számomra az egyik példaképem, kedvenc rapperem. Ő és G-Eazy (kicsit két végletnek tűnnek) akik mindketten megfogtak igazán, úgy tényleg igazán zeneileg, stílusra mindenre.
Ice Cube színészként is megállja a helyét, és rohadjak meg de kibas.ottul jó stílusa, feelingje van számomra, az örök gangsta :smiley:
G-Eazy pedig sztintén ugyanez, stílusilag, zeneileg nagyon nagy kedvenc, és filmekben viszont nem láthattuk még, de szerintem megállná ott is a helyét.

Mindenképp megfogom hallgatni az új albumot.
Én főleg az N.W.A. és a Westside Connection-ös korszakában hallgattam sok zenét tőle. Szóló karrierjéből is van jó pár zene amit szanaszét hallgattam.
De ha mondjuk egy Ice Cube zenét kéne mondanom amit imádok akkor az ez:

Pár nap és megjelenik végre az album.