Rap/Hip-Hop

Ice Cube-tól nekem ez nagy kedvenc de az N.W.A is fasza volt!

Megjelent :smiley:

@beci82 Szeretem ezt a számot örök kedvenceim egyike marad!

Sosem hallgattam Wu-Tang-et, de Logicot igen, és Method Mant, és most egy produkcióban mindketten :smiley:

Zsír zsír!! :slight_smile:

best

Ma hozta a futár. Már kétszer meghallgattam! kb. 15 éve nem tettem bele ennyire izgatottan albumot a lejátszóba.
Annyi mindenben csalódtam már idén meg az elmúlt években általában éppen ezért iszonyat féltem hogy ebben az albumban is fogok!
De úgy néz ki B-real és Sen Dog és Eric Bobo és persze Dj Muggs valamit megéreztek és úgy látták jónak ha vissza térnek oda ahonnét indultak. A szürreális hangulathoz az utcához és a mindent át füstölő marijuanához. És mertek szembe menni a trendekkel és kiadtak kilencedik albumként egy nagyon sötét és nyomasztó hangulatú albumot. Ami a hip-hop rajongókat valószínűleg megosztja majd de nekem nagyon bejön és simán veri a legutóbbi 2-3 albumukat. Én nagyon bírom az ilyen pszichedelikus zenéket. Jefferson Airplane,Pink Floyd, The Doors imádom mindet.
Én úgy gondolom a Cypress hazatért!
IMG_20181004_142444

Meghallgattam youtube-on ha nem is az összeset de jó sokat, nekem elég deep volt… olyan felemás érzéseim voltak vele, de volt ami tetszett… lehet csak többször meg kell hallgatni :slight_smile:

Igen! Megértem megosztó lesz ez az album. :slight_smile:
Én reménykedtem benne hogy valami ilyesmi lesz és lehet ezért nem csalódtam! :smile:

A Mayans MC (Sons of Anarchy spinoff) is tartogat finom zenéket!!!

Amikor egy jó öreg west coast arc visszatér, ilyen beatel, flowal, azert az úgy erős :smiley:
Chilles, de megis odabax :smiley: Ice Cube mindig imadni foglak, örök legenda (G-Eazyvel együttszámomra ) :heart:

A mester mekkorát tol egek!!!