Rap/Hip-Hop

Body Count is hasonló zenét nyomat. Az Ice-T Rap/Metal bandája. Akik ráadásul idén Június 17-én fellépnek Pesten. Erősen szemezek vele hogy el kéne menni rá. :slight_smile: Régen sokat hallgattam a Body Count-ot!

Igen, bár ők oldschoolabb metált tolnak alá :slight_smile: De akár ide lehetne sorolni a RATM-t is. Modernebből még aki elég ismert mostanában:

Igen persze Ice-T-ék széttépik a gitárt! :smiley: :smiley:
Csak meghallgattam a Hacktivistet és hirtelen eszembe jutott hogy jön a Body Count nyáron! :smiley:

Nahh akkor egy kis ICE-T!

Besz*rsz de Onyx is jönni fog megsúgom :smiley:

Ha Rock zene és rap keveredése akkor nekem Hollywood Undead akik meg VOLT-ra jönnek nyáron egy napon a LIMP BIZKIT-el… azért az na!!! :smiley:

Ez meg még rock-osabb talán:

ONYX-on voltam 2009-ben. Asszem akkor voltak nálunk először! :smiley:

Trópusi vihar / Ludacris -befér ide ?

Simán!! :slight_smile:

Hát van pár majom köztük meg pár született tehetség is, de majom több :slight_smile:

WUWUWUWU!!!

Cappától a két nagy kedvencem imádom ezt a két zenét!!!

Legyen egy kis magyar klasszikus a nap végére!!! Himnusz!

Ez nagy zene még ma is!

Egy nagy hip-hop generáció nagy klasszikusa! Fúúú egek mekkora zene volt ez de még ma is jól szól.

Mekkora zenék vannak itt te jó ég! :smiley: Miért nem láttam ezt a topicot eddig? :smiley:

Akkor jöjjön pár személyes kedvenc! Előre is bocsánat, ha túlzásba vinném! :smiley:

Tudnék még rengeteget, de így is túl toltam! :smiley:

Sokszor meg szoktam még hallgatni manapság is :slight_smile:

Még csak 2 hetes topic, még időben jöttél :smiley:

Dehogy toltad túl az a lényeg hogy toljad ide a zenét. :smiley: Mert ha mi nem toljuk akkor ez a műfaj előbb utóbb tényleg eltünik. :frowning:
Mobb Deep egyébként az egyik kedvenc csapatom. R.I.P. Prodigy!!! :frowning: