Rap/Hip-Hop

Ez egy örök és időtlen zene nekem egy életérzés a mai napig. Sok emlékem kötődik ehhez a zenéhez és korszakhoz. :slight_smile:

Kedvencem a Beastie Boys-tól. Egyszer ezt a zenét megállás nélkül kb. 6 órán keresztül hallgattam. :smiley: Imádom ezt az instrumentált. R.I.P. MCA :frowning: Iszonyat sajnáltam amikor meghalt. :frowning:

És ha már Q-tip itt vendégeskedett akkor jöjjön egy kis A Tribe Called Quest.

És a végére jöjjön egy kis magyar megint. Jó még ma is!!!
EZ ONE!!!

Meg nemtom hányan emlékeznek még az AND1 mixtape-re. fúúúú bammeg imádtuk megnéztük ezeket a videokat és utána rögtön mentünk kosarazni. :smiley: Mindegy volt csak legyen egy palánk egy labda meg 5-6 ember. :smiley: Jó idők voltak.
A zene pedig DJ Premier mesterműve!!!

Muszáj vagyok még egyet. :smiley: Sokszor filózok azon hogy ha lehetne választani hogy milyen zene szóljon az életem hátterében. Mindig egy zene jut az eszembe mindig ugyanaz!!! :smiley: Imádom!
A Cypress Hill a Wu-Tang Clan mellett a másik olyan rap csapat ami meghatározó volt az életemben. Szerencsére 2008-ban volt szerencsém őket élőben látni Sopronban a Volt fesztiválon.
Ezaz instru ez ez elképesztő!!! Ennyi!!

Chill! <3

Nekem is volt szerencsém ott lenni! :smiley: Imádtam! :slight_smile: Nem voltam szomjas sem, meg olyan fű szag volt körülöttem hogy attól be lehetett tépni :smiley: kb. a 8-ik sorban! Hát nem kicsit adta :slight_smile:

Egy szombathelyi buli után találkoztam velük a vasúton, dumálgattunk, kicsit nagy arcuk volt de más baj nem volt velük :smiley:

Arra emlékszem hogy ki nem állhatták a Hősöket bár nem tudom miért, én szerettem/szeretem:

Feenoocchiz-tól gondolkodtam melyiket tegyem ide de mondjuk ez jó lesz :smiley:

Mára ennyi a magyar kedvencek közül :slight_smile:

Jaja! A Hősöket én sem szerettem de a Honfoglalók az egy nagy zene!!! Nagy pacsi jár érte nekik hogy ezt így összehozták ez tényleg szívből jött nekik.

Azta meg a Rhyme Project én tőlük nem is nagyon hallottam más zenét ezen kívül.

Nahhh de a Feenoochiz!!! :smiley: Az egyik legjobb magyar track.

Ami még nagy kedvencem volt az a Chump’yanz fúú nagyon bírtam őket tőlük meg is vettem az első két albumukat!

Meg az Atomcity MC-ik Trogaz/Dózis fúúúú őket nagyon sokat hallgattam Szicsu az egyik kedvenc magyar MC-im volt! Sajnáltam hogy szétmentek!

Tribe volt még nagy kedvencem szénné hallgattam a Dimenziók albumot!!

Megpersze ott volt a Kriminal beats Bankosék Az időurai! A Rapmotel szerintem a mai napig a legjobb magyar rap album!!!

Na,akkor beszállok én is. :slight_smile:
Nagy kedvencem Ice Cube.

Ezt a három albumot már rongyosra hallgattam:
-Laugh now,cry later
-War and peace
-I am the west

De hallgatok persze még sok mást is(Mobb Deep,Tupac,Biggie,Method Man stb.)

Fúúú Ice Cube-tól ez az egyik nagy kedvencem bár kicsit régebbi! Igazi street zene!

A kedvenc album intróim!

Egyik kedvencem:)

Nahh mára az utolsó kis zene. Imádom ezt a zenét egek pedig lassan már ez is 20 éves track!! És az is komoly hogy ez a video is már 11 éve fent van youtube-on. Ritka az ilyen. Most is vágom a szöveget. Pedig nem szeretem a német nyelvet.:smiley:

Egyik nagy kedvencem:

!!!

Ez nem az a darálós hip hopi de nekem nagyon bejött, meg az egész csatorna tele van nagyon jó kis remixekkel!!!

Jó is hogy 2pac-et raktad be. Újra előkerült 2pac erőszakolási ügye a csaj valami exkluzív interjut adott hogy mitörtént vele 25 évvel ezelött.
De komolyan akármi is történt 25 évvel ezelött 2pac letöltötte a kiszabott büntetését és asszem abban mindenki egyetért hogy bármit is csinált az életében 2pac drágán megfizetett érte.
Szóval 2pac évtizedek óta halott és most komolyan ez a nő itt előkerül mert itt van eza “me too” hullám és egy halott emberbe rugdosnak aki már megbűnhődött mindenért. Hát gratulálok.

'96 szeptember 13-án lőtték le! Egyrészt egy legenda volt, azért tudom ilyen pontosan, másrészt 14-én van a szülinapom… Elég gusztustalan ja hogy még a holtakat is ezzel basztatják! Épp elég hogy minden élő hírességet be akarnak sározni, legalább aki elment azokat békén hagyhatnák… kártérítést nem követel magának tőle…? Bitch!!!