Rap/Hip-Hop

Itt egy pár a kedvenceim közül. Enjoy! :smiley:

IMÁDOM az ilyen latinos alapú rapzenéket! Wááá!!! :smiley:

Redman a legnagyobb állat! :smiley:

nahh akkor egy hosszú nap végére szóljon az egyik legnagyobb kedvencem! imádom! mindig jól esik újra meghallgatni.

Most ezekre kattantam rá :smiley:

egy classic ezen a kellemes délutánon!

Nekem ezek mindig örök darabok maradnak. Kicsit Oldschool de, hát én se vagyok már fiatal:

Igen király Snoop Dogg válogatások. :wink:

!!!

Dzsorni egy állat! :smiley: Hatalmas lett! :smiley:

!!!

R.I.P. Craig Mack

Nemigazán írtam még ebbe a topicba, íg fogadjátok ezt a posztot egyfajta beköszönésnek :slight_smile:

Elismerem The Game munkásságát, mert szerintem eg yállat :smiley: Akkorákat rak sokszor, csak lesek :smiley:

Amikor két legenda találkozik és szétszednek mindent, Dr. Dre xIce Cube <3 Legjobb trackek egyike számomra, mai napig

Dr. Dre nélkül, a Rap/Hip-Hop műfaja nem tartana ott ahol most tartana, úgy gondolom. Temérdek sikeres, előadót futattot be, illetve ő is saját maga, elég sikeres. (Ezt jól megmondtam xd)

Kurv@ sok zene lenne ha mindet megpróbálnám felsorolni, amelyek meghatározóak voltak számomra :smiley: Még kedvenc előadőkat is nehéz lenne kiemelni, mert abból is rengeteg van :smiley: Mindnekit más miat szeretek :smiley:

Ez a gangsta vonal nálam örök, a lelkem legméjén mindig ott lesz :slight_smile: Viszont a lágyabb zenék felé is nyitott vagyok.

Szép kis pakkot raktál össze! :slight_smile: Szeretősek! :slight_smile: Üdv itt! :slight_smile: