Razer Kraken Pro V2 vs Hyperx Cloud 2

Helló.
Le tudnátok írni hogy e közül a két füles közül melyiket tartjátok jobbnak , és miért?
Ha megkérhetem lehetőleg csak az írjon összehasonlító véleményt , akinek már mindkettő volt a fején , specifikációt és adatokat én is néztem már neten.
Jelenleg egy Hyperx Cloud 2-m van, ami tapasztalatból tudom hogy megveri a régi Krakent , mivel mindkettő volt rajtam , de nagyon érdekelne a Razer új Krakenje. Sok jót hallottam róla , pl hogy már nincs túlnyomva a basszus mint a korábbi szériánál , továbbá van pl ovális párnás is a kényelem miatt, stb…

A második kérdésem az lenne , hogy Budapesten belül tud valaki mondani egy helyet , ahol esetleg ki tudnám próbálni a Krakent? Egyenlőre csak olyan boltot tudok , ahol a monitorokat meg tudom nézni , de fejhallgató kipróbálósat még nem találtam.

Razer Kraken Pro V2 vagy Hyperx Cloud?

Senkinek semmi tapasztalat e téren?

Szia!

Szerintem Alzának az új üzletében ki tudod próbálni,de nem vagyok benne biztos.
Amúgy én tuti nem cserélném le a Cloud 2-t,ebben a kategóriában tényleg verhetetlen szerintem.
De persze te tudod,próbáld ki,aztán ha jobban tetszik a Kraken vedd meg. :slight_smile:

Szia, jelenleg pont egy kraken v2-t használok. Szerintem ne vegyél. Igaz hogy már nem olyan erős a basszus de nagyobb hangerőn hajlamos recsegni illetve a fej méret állítása egy vicc. Össze vissza mozog és nem is stabil. Én kidobott pénznek ítélem meg. A cloud sokkal jobb választás. Azt kellett volna vennem de a régi kraken olyan jó volt hogy ez mellett döntöttem… Asszem amint lehet cserélem.

Köszi szépen az infókat… akkor sztem kipróbálom valahol, de sok reményt nem fűzök hozzá. :slight_smile:

Sikerült valahol kipróbálni?

Ja sikerült. Hát azt kell mondjam még az újabb kraken esetében is jobb a cloud… bár tény hogy a Razer en jobb az basszus, de nálam mind kényelemben, mind hangzásban alul marad.
Pedig objektív voltam.

Hol próbáltad ki?

jaj , ezt nem láttam. asszem a west endbe a mediamarkt-ba…

Köszi. Már megvettem és nekem bejön :slight_smile:

A Razer Kraken V2 Pro egy kalap szar, viszont a Razer Kraken V2 7.1 nagyon durván jó. Én megvettem mind a kettőt, hidd el hatalmas különbség van a kettő között.

Nem hinném, hogy a virtuális 7.1 -gyel jobb lenne.

Ég és föld a különbség. Mondom nekem mind a kettő megvan, szóval biztosra állítom :smiley:

Most nézem, hogy kétszer annyiba kerül…

Nem tudom hol nézed. 10k van a kettő között elvileg.

Most csak a Mercury van Árukeresőn, elálhatnék a vásárlástól de az usb-set csak géppel tudnám használni ezért is lett a sima v2.