Ready player one

Olvastátok esetleg a könyvet? Ha igen, mi a véleményetek róla? Pár moziban már vetítik a filmet. Furcsának találom a plakátot 2 szempontból is:1. Hol van H? 2. Ki az a néger srác?

Miért, te már láttad a filmet? :wink:

Hát én tuti megnezem már csak az öreg steven miatt :smiley:

Esti 19:30-as vetítésre megyek ma, nagyon kíváncsi leszek :sunglasses:

Megérné a 4d-t vagy felesleges? Régóta várok egy filmre, amire azt mondom, hogy na ez érdekelne 4d-ben is és ez végre ilyennek tűnik, de kicsit tartok attól, hogy elrontaná az élményt.
Köszi előre is :grinning:

Nekem bőven megfelelt a 3D is. Egyébként zseniálisan jó film, mindenképp érdemes beülni rá!

Szombat 20:00 :sunglasses:

Nekem nagyon tetszett a könyv és a film is. Bár az elejét én egy kicsit furcsáltam. Mármint a filmnek. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

A neger srac a H… Ha olvastad a konyvet nem meglepo miert.

Tegnap megnéztem a filmet. Szerintem nem rossz sci-fi filmnek, de a könyvre nem hasonlít annyira mint amire számítottam :frowning: A két kérdéseimre választ kaptam, amit leírt CsodaMakka is. Aki olvasta a könyvet nem feltétlenül mondom azt, hogy nézze meg, de nem rossz annyira (+ néhány dologról lesz elképzelése pl.: a csatákról, az OASIS világának a kínézetéről). Sokkal inkább azt mondom, hogy aki még nem olvasta a könyvet és a filmet se látta, az előbb olvassa el a könyvet. +fun facts, nagyon vicces Sorrento avatarjának a Clark Kent-es tincse. :smiley: , Aki tudja az nézze meg 3D-ben szerintem dob az élményen.

Én ma néztem 4dx-ben, egy élmény volt :slight_smile:

Annyi mindenre figyeltem, de azt észre sem vettem :smiley:

Én ma néztem meg a filmet. Nekem is nagyon tetszett, főleg az utalások (Overwatch, Halo, Atari, Rainbow Six Siege), de egy kis üzenete azért van, hogy amikor Halliday mondja, hogy a valóság az valódi, akkor elgondolkodtam, és eszembe jutott az a rész, amikor H megy a busszal, és Wade ügye felhasználta az extra életét, és rájön, hogy nem nyerni kell az Adventure-ben, hanem megtalálni azt a pontot, és visszavinni, ügye az élőben ment, és mindenki azt nézte, és H körülnézett az utcán, hogy mindenki abban a tetves headsetben van:
Tehát, az üzenet szerintem annyi, hogy más is van a Gaming-en kívűl. Meg az is, hogy tök szar lenne, hogyha itt tartanánk 10-20 év múlva.

En nagyon vartam a filmet, a konyvet legalabb tucatszor olvastam.
Tudtam h nehany dolgot meg kell valtoztatni, ez mindig igy van, mas muveszeti platform.

Viszont ez a tragyahalom maximum a nevekben egyezett a konyvvel … Nem lett vna rossz ha kulon allo filmkent adjak ki de igy…

Se a tortenet se az uzenet nem egyezett… Egy geek fest az egesz azt annyi , ures lelketlen es celtalan.

Kb uvoltottem a moziban es popcornnal dobaltam a vasznot. Na jo nem, de tenyleg sikitottam mint a The Earth Dies Screaming Atarin 1983ban.

Szornyu de tenyleg… Nem ertem mi lett Spilberggel es Ernest miert bolintott ra erre… Penz gondolom…

Én is sokkal jobban arra számítottam, hogy több köze lesz a könyvhöz. Nekem ami nagyon nem tetszett az az eleje. Először nem is értettem.
De nekem ettől függetlenül tetszett a film. Főleg azért mert nekem nincs képzelőerőm és azokat amik hasonlítottak nagyon jó voltátni, hogy mások hogy képzelik el.