TheVR Fórum

Régi Ps2 játék címének keresése

Sziasztok!
Egy régi Playstation 2-es játékot keresek amivel utoljára még általános
iskola körül játszottam, mivel a halvány emlékeim alapján nem találtam
Google barátom segítségével gondoltam megkérdezem itt hátha ismerős
valakinek.
A játék első pályáján egy hotelban vagyunk a férfi főhőssel a jatekon belül különböző tárgyakat kell felvenni hogy tovább tudjunk menni bizonyos részeken például egy bankkártyát amivel a zart ablakot lehetett kinyitni hogy az ablakon keresztül egy zárt ajtó másik oldalára tudjunk mászni. Ugyan ezen a pályán egy bomba van elrejtve a falban és a pálya végén egy “bossal” kell verekedni a hotel előtti szökőkútnál, a harc körökre van osztva es ha legyőztük akkor vége a pályának és ha jól emlékszem egy ilyen sivatagos kígyós rész van a második pálya elején.
Nem túl sok infó de hátha másnak rémlik valami cím vagy bármi ami segít rájönni hogy melyik volt ez a játék:'D köszönöm előre is a hozzászólásokat :slight_smile:

Egy évet tudnál mondani, hogy kb. mikor játszottál vele, ezzel tudjuk szűkíteni a találati listát?

Olyan 2005 környékén.
Nem tudom hogy más platformra is volt e a játék.
Arra még emlékszem hogy a Pitfall: The Lost Expedition játék mellett játszottuk édesapámmal körülbelül.

milyen témájú játék volt és milyen minőségben?

Ha jól emlékszem story based játék volt ahol ugye különböző tárgyakat kellett megtalálni ahhoz hogy részeken tovább juss
Talán a minősége egy akkori hitman játékhoz tudnám hasonlítani
Azt hiszem a kamera állások fixek voltak

Srácok sikerült megtalálni a játékot egy kedves Reddit felhasználó segítségével :))
Largo Winch: Empire Under Threat volt ez a játék:'D
Köszönöm mindenkinek aki időt szánt a keresésre :slight_smile:

3 Likes