Régi rajzfilm kerestetik

Sziasztok!
Keresek pár nagyon régi rajzfilmsorozatot. Én huszon éve néztem a Duna tévén, de szerintem ennél jóval régebbi rajzfilmekről van szó.

Az első számú sorozat történetéből csak annyi van még, hogy minden epizód elején két illető addig tolt be valami kályhacsövet a házba, míg kijött a tetőn, így a ház obszervatóriummá alakult, amivel más bolygók lakóit figyelhették meg. Később meg valami faládával, amire szárnyat ragasztottak, átrepültek a másik bolygóra. Ez minden epizódban benne volt.

A második keresett rajzfilm egy öregebb emberről, meg az autójáról szólt. Itt annyira emlékszem, hogy az autó alapjáraton valami gyengébb üzemanyaggal ment, majd később, mikor beindultak a dolgok, kapott valami drágább és jobb üzemanyagot, aminek nagyon örült :smiley: . Az autó amúgy olyan volt, mint egy személy. Volt arca, mimikája, meg minden.

A fent említett alkotásokkal együtt ment a Lolka és Bolka, Kisvakond, Kockás fülü nyúl, stb.
Ismerős valakinek a fenti leírás? :smiley:

Köszi!

1 kedvelés

Szia!

Sajnos nekem nem ismerősek, talán szovjet, vagy csehszlovák rajzfilm listákban szerepelnek.

2 kedvelés

Igen, tuti Kelet-Európa. Próbáltam már átnyálazni pár orosz meg lengyel listát, de nem arattam sok sikert :frowning: .

1 kedvelés

szia, ezekre érdemes lenne beírni egy összefoglalót, hátha megtalálják

4 kedvelés

Sziasztok Régi rajzfilm kerestetik oldal felhasználói!

Ha valaki a volt 2011-ben indul s 2020 január 1-jén bezárt Megamax tévéadó animációs tévésorozatairól magyar szinkronosan van felvétele lemente, az alábbi sorozatokról, s privátban eltudja küldeni, kérem szépen írjon rám itt e-mailben: mayamaja@c2.hu

Tara Duncan
Kaja-kalandok
Gormiti (2. évad)
Basketeers - A kosárcsapat (1. évad)
Magi-Naion (2. évad)
Ütős hatos
MetaJets
Mutánsvadászok
Álomőrzők
Felspannolva (2. évad)
Hiperhaver
Sztárcsatárok (Az 1. magyar szinkro, ez pont a Megamax szinkron.)
Shezow (1. rész)
Street Football
Anti-szörny különítmény
Freefonix - A zenebetyárok
Láthatatlan Alan
Totál Turbó - Az új generáció
Kong
A sárkány legendája

Én és a barátaim ezeket a sorozatokat keressük, előre is köszönjük, aki tud segíteni, a segítését.

Üdv:. Maya Maja

1 kedvelés