TheVR Fórum

[Regionális Ninjon Találkozó] - Budapesti IX. találkozó

Sziasztok.

Helyszín egyelőre az eddig bevált Infinity Bar, de ha van egyéb épkézláb javaslat alternítvára alant lehet megosztani bátran. Időpontről pedig a szavazás dönt majd.

Aki jönne az jelezze kommentben is, hogy egyszerűbben követhető legyen a várható létszám!

Tervezett helyszín:

• Infinity Esport Bár 1084 Budapest, Német u. 2.

Tervezett időpont:

• Tőletek függ, kéretik szavazni. :slight_smile:

Mikor legyen a következő Budapesti találkozó?
  • November 6.
  • November 13.
  • November 20.

0 egyedi szavazat

1 Like

Nem lehetne olyan a szavazás hogy több válasz is választható legyen? nekem pl mindhárom jó lehet.

2 Likes

Sajnos 5 perc után a szavazás már nem szerkeszthető. De megpróbálom elrejteni és hozzá adni egy újat.

Update: Sajnos nem mögy.

Törölni, és új szavazás? Még úgyis alig van rajta válasz.

1 Like

Nekem is jó igazából mind3 dátum. ^^

1 Like

Törölni sajnos nem tudom, max. a komplett totyikot egyben.

De igazából felesleges, mert akkor is a legtöbb szavazatot kapó időpontot favorizálnánk, ha több lehetőséges lenne a szavazás akkor is.

2 Likes

Helynek esetleg opció lehet a Vault 51.

Vannak kajáik, egész jók, és jóval nagyobb sörválaszték (craftok is), PC, konzol, társas, különböző tematikájú szobák stb. Megközelíteni kb ugyan annyi, 4-6 vili, Oktogon.

2 Likes

Létszám függvényében lőhetjük ezt is. Bár ahogy látom egyelőre túl nagy mozgás nincs.

Okt 31-ig marad a szavazás és akkor még van idő asztalt foglalni valószínűleg a legelső időponthoz is.

De nem kötelező gaming orientált helyre mennünk, beülhetünk bárhová ahol elfér a társaság. Beszélgetni idézőjelben bárhol lehet.

1 Like