Repülő poggyász és kézipoggyász

Repülőre poggyásznak és kézipoggyásznak kellene vennem táskát és bőröndöt és felmerült bennem a kérdés, hogy vajon Jani és Pisti milyen táskát használnak az amerikai utakhoz. Valaki tudja esetleg?

Ők nem átlag ember módjára utaznak, a legnagyobb hülyeség őket copyzni ilyen témában.
Meg persze bármilyen más témában is…

Nafene, már magángéppel nyomják? :smiley:

1 Like

Hogyne ott az elektromos hajtóműves TheVR jet. Saját hangárja is van a debreceni reptéren.

2 Likes

Nem esett le miről beszéltem? Láttátok azt a videót amiben bemutatják mi mindent visznek abban a táskában? Full felszereléssel kell utazniuk minden alkalommal, hiszen utazás közben is megy a tartalom készítés.

Kb 3x annyi cuccot kell vinniük, mint egy átlag.

1 Like

Repülőn van egy fix méret, amit felvihetsz kézipoggyásznak. Nyilván minél jobb a táska, annál jobban ki tudod vele használni ezt a fix méretet.

Múltkor hegymászókat láttam, böszme nagy felszereléssel. Ahhoz képest amit Pisiték vittek, az pont semmi.

Mindent meg lehet oldani, nyilván ára van. De az ő cuccuk mennyisége közel sem volt annyira hatalmas. És erre bármilyen “átlag embernek” lehetősége van.

Igen a hegymászó az átlag. :pray:

Amelyik légitársasággal utazol annak a honlapját nézd meg, mert eltérőek a poggyászméretek.
XY társaságnál lehet 40x30x20 centiméteres a megengedett maximális méret, XX-nál meg nagyobb.
Én mikor repültem, mindig puha falú kézipoggyász táskát vittem, egyrészt mert csak ruha volt benne és így mikor belekötöttek a mértébe fogtam és belegyűrtem a kalodába amivel a méretet ellenőrzi.