Resident Evil 7 lesz valaha PC vr szerintetek?

Szerintem minden VR-ral rendelkező PC játékos izgatottan várta a PSVR exkluzivitásának lejáratát, hogy belevethesse magát a játékba, azonban azóta sem történt/történik semmi. A sok kárörvendő azt mondja, hogy a Capcom egy szóval sem említette, hogy PC-n is elérhető lesz a VR, csak annyit, hogy a sony 1 évre kifizette az exkluzivitást VR-ra. Ha eleve nem tervezték volna a PCVR verziót, mi értelme lett volna bejelenteni, hogy 1 évig csak ps-en lesz elérhető a vr? A másik pedig, extra bevétel lenne a VR pc-n. Én sem vettem meg, nem is játszottam és nem is fogom, mert a gyári VR verziót várom, nem szórakozok vorpx-ekkel. Elképzelhető, hogy készül esetleg egy motion controlleres verzió azért csúszik? Bár lett volna idejük megcsinálni az 1 év alatt, azt gondolom nem lett volna tilos nekik a sony-s szerződés miatt. A legelkeserítőbb az egészben, hogy rengeteg ember, rengeteg helyen tette fel a kérdést, hogy most akkor mi van, mi lesz és egy szimpla válasszal/bejelentéssel sem méltatják az embereket, mintha direkt tudomást sem vennének a kérdésről.
Szerintetek mi a helyzet?

Hát csak tippelek de lehet, hogy fű alatt a Sony gátolja a PC megjelenést mert akkor amikor az 1 évet aláírták nem tudták, hogy ez lesz a PS VR “Zeldája”.
Valszeg utánanéztek és kiderült, hogy sok vásárló még mindig emiatt dönt a PS VR mellett.
Talán.
Ahogy nálunk az egyik unokahúgi mondta: “pénzzel kényszerítették” :slight_smile:

Akkor k***ja be a sony… tuti a bitcoin mögött is ők állnak xD :smiley: Elveszik a VGA-kat!!! Aztat el!!! xD

Szerintem sem lesz sajnos. :frowning_face: Pedig nagyon kipróbálnám.