RGB szalag ASUS alaplaphoz

Sziasztok, egy Strix Z270E alaplaphoz keresnék 30-60 cm-es RGB szalagot… az a gondom, hogy az alaplapon van RGB header csatlakozó, viszont az 4 tűs, amiket meg találok webshopokban azok 3 tűsek vagy 2+1 tűsek.
Ugye az lenne az ötlet hogy az Aura Sync tudja vezérelni szóval ezért nem akarnék külső vezérlős megoldást.
Egyet találtam, NZXT HUE+ bővítőkészlet (AC-HPL03-10). Az 4 tűs, de az a gyanúm, hogy ehhez kell saját vezérlő…

Ha valaki tud ajánlani konkért terméket, azt megköszönöm. Ha még linket is, azt mégjobban :slight_smile:

Köszi,
Attila

Szia!
Az NZXT HUE+ -hoz az nzxt saját CAM szoftvere társul, alaplappal nem tudod szinkronizálni a világítását. (helyesbítek, csak nzxt alaplappal lehet)
Én egy Phanteks rgb combo set-et vásároltam, ezt támogatja az asus aura software is.
2db 40cm-es led szalag van a csomagban, amiket láncba tudsz kötni és egy rgb header alaplapi csatlakozóra csatlakozik az egész.
bővíthető, azt hiszem további két 40db-os szalaggal, nekem így van 3db.

http://www.phanteks.com/PH-LEDKT.html

szia!

hát említették hogy egy segítőkész fórum, nem hazudtak :slight_smile:
ezer köszönet, meg is rendeltem :slight_smile:
attio

Van még kérdésed? :slight_smile:

ó sorry nem láttam a kérdést korábban :open_mouth: asszem egyelőre ennyi, köszi szépen. ha megjön és valami nem okés,visszatérek :slight_smile:

Szia, na megvan a szalag, viszont az Aura nem látja… működik, világit (sőt még az aura-n belüli kalibárciót is meg tudom csinálni) csak külön nem tudom állitani, igy nem tudom szinkronizálni. Valami tipp?
image