Ring of Elysium - PUBG 2?

Kevesen ismerik a Ring of Elysiumot mivel a játék egyelőre Európában még hivatalosan nem elérhető. Röviden annyit róla, hogy egy ingyenes Battle Royale játék amit a PUBG Partner, Tencent fejleszt. Lejjebb készítek egy kis leírást, hogyan is tudtok itt magyarországon játszani vele.

Kipróbáltuk mi is a sráccokkal squadban, egyből az első meccset meg is nyertük:

Ring of Elysium Facebook Oldal: (Hírek, információk, újdonságok stb.)

RoE Hungary Facebook Csoport: (Használhatjátok ezt is csapattárskeresésre)
https://www.facebook.com/groups/160294161326380

Pozitívumok:

• Ingyenes
  • Gyengébb gépeken is szépen fut
  • Gyors meccsek, gyors matchmaking
  • Változó időjárás, éjszakai is lesz
  • Rombolható környezet (Kilőhető lámpa, szétrobbantható fal, lezuhanó tárgyak stb.)
  • Van lehetőség gyors scope-cserére ctrl+v-vel (pl. red dot -> 4x scope)
  • Kezdetleges a játék, mégis vannak benne járművek, vaulting, úszás, részletes, változatos map stb.

Negatívumok:

• Kicsit darabos még a karakterek és a járművek mozgása
  • Hangok/Effektek nem túl jó minőségűek
  • Európában még nem érhető el, régiót kell átállítani

Játék letöltése és telepítése:

1. Töltsd le és telepítsd a Garena Launchert: https://www.garena.sg/gpc
  2. Regisztrálj, jelentkezz be. (Nem kell megerősíteni az emailt)
  3. Menj a beállításokhoz és állítsd át a régiót “Thailand”-re.
  4. Ha mindent jól csináltál meg fog jelenni a Ring of Elysium a játékok között. Töltheted is.
  5. Indíthatod a játékot.

Angol nyelv beállítása:
Első indításnál nem lesz angol a játék, beállításokban tudjuk beállítani.

1. Kattintsunk a kis fogaskerék ikonra a képernyő bal alsó sarkában.
  2. Válasszuk ki az első sorban az English-t, ahogy a képen látszódik.
  3. Indítsuk újra a játékot és legközelebb már angol lesz minden felirat.

Aki kipróbálta leírhatja a véleményét, esetleg az ingame nevét, hogy tudjatok egymással játszani! :slight_smile:

megcsináltam a .bat-os filet :smiley: Azt be kell valahova másolni? Mert így nem váltott nyelvet :frowning:

Nem kell sehova másolni. Az asztalról tudod indítani a játékot a létrehozott .bat fájllal.

Nekem nem indít el semmit :frowning:

Gondolom a .bat kiterjesztést hozzáírtad és nem kicserélted a .txt-t.

Total commanderben egyszerűen át lehet írni ezeket, de ha windows intézőt használsz akkor is megoldható:

Vezérlőpult > Megjelenés és személyes beállítások > Mappa beállításai, majd itt a Nézet fülön a listában kikeresed az “Ismert fájltípusok kiterjesztéseinek elrejtése” elemet és kiveszed előle a pipát. Leokézod. Most már látni fogod a fájlod végén a kiterjesztést, egyszerű átnevezéssel (F2) módosíthatod.

kiprobaltam egyaltalan nem rossz :slight_smile: es mar most szimpatikusabb mint a pubg :smiley:

Tökéletesen működik :slight_smile: Bevallom a Pubg ben 1200 órám van jelenleg, ez a játék már most előrébb jár mint a Pubg. Ha nem szúrják el a fejlesztők akkor nagyon jó játék lesz.Nekem bejön!

Most volt egy kis időm így kipróbáltam. Teljesen játszható így elsőre és élménybe nekem jobban bejön mint mondjuk a fortnie mesevilága. Egyelőre egy kicsit zavaró nekem, hogy így hekkelgetni hogy lehessen vele játszani, de teljesen megéri azt a néhány perc szenvedést.

Én is kipróbáltam, bár nem nagyon rajongok a BR játékokért. Ez nem rossz. A hatalmas ping ellenére elértem elsőre egy 3. helyet 2 killel. Szerintem még kicsit sok az üresjárat, bár lehet csak én futottam rossz felé, vagy sokan kempeltek.

Heló (win7-64 biten), a játék elindul, főmenüben vagyok, angolosítani akarom, de a “command line” sorban nekem “N / A” van. Valaki találkozott már ilyennel ( linken található processhacker-t telepítettem, rendszergazdaként indítva )? Vagy lehet, hogy a ‘nem default mappába való telepítés’ kavar be?

@adidassg94

N/A fix:

Most akartam játszani de valami client errort ír… Nem tudja valaki hogy mi lehet a baja?

Nálam jelenleg ezt produkálja a játék, nem is értem mi történik, semmit se lehet felvenni. A házak nem látszanak.
Ujraraktam már mindent, nem segitett, esetleg valaki találkozott már ilyennel? :smiley:

Szerintem ez inkább csak egy Casual PUBG, miután kipróbáltam Solo/Duo/Squad-ban is bőven elegendő match-et, hosszútávon inkább még mindig a PUBG fele hajlok. Igen, aláírom hogy némelyik Feature hasznos lenne a PUBG-ben is ami itt is van ( pl: ping-elés ), viszont a többi dolog nem feltétlenül illene a PUBG-be, akár csak az Automata kieg-ek fel/le pakolászása, ( avagy az instant scope csere ) - tény hogy felhasználóbarátabb, de viszont ezáltal elvesz a Szimulátor és a Realitás érzéséből is, amit szerintem a PUBG-ben meg akarnak fogni. Nem akarom fogcsikorgatva védeni, de jelenleg a ping ( Taiwani szerver ) miatt, elég nehéz meghatározni hogy melyik-ben jobb a Tickrate, illetve a Hit Regisztrálása ( itt viszont kifejezetten tetszett a hit marker a célkeresztnél a hang-al, mint kis feature ). Ezt inkább Európai szervereken lehetne megfelelően tesztelni, amik jelenleg még nincsenek. Valamint én hiányoltam az FPP-t is, ami szerintem sokkal több/jobb tudást igényel. Illetve a fegyverek elhordása, is inkább hajaz ilyen PUBG és Fortnite közti hibridre. Összességében, tetszik némelyik feature, de azért szerintem erős túlzás az, hogy PUBG 2, vagy hogy “New” - inkább csak egy PUBG-ra jobban hasonlító game lesz ez is majd, reméljük lesz elég community hozzá hogy megfelelően kiforrjon, és esetleg 1 éven belül kiderüljön hogy mennyire is állja meg a helyét globálisan. @Markov nálam egyáltalán nem futott jobban, tény hogy ratyi gépem van, de ezt is csak Low-ban tudtam játszani úgy hogy stabil játszható FPS-em legyen, ahogyan a PUBG-ben Very Low-on van, valamint az Időjárás Feature-ről csak annyit hogy szép és jó, de sokat nem tesz hozzá grafikai szépségen kívűl, PUBG-ban anno az Eső és a Köd jóval erőteljesebb hanggal, és ugyebár vizualitással rendelkezett, ami valóban elnyomott egy csomó hangot, valamint drasztikusan lecsökkentette a látómezőt. Természetesen, ezt is lehet javítani ROE-ban, de egyenlőre nem éreztem akkora nagy változást gunfight-ban, bármilyen Időjárás is volt ( Ez csak egy személyes vélemény még1x, - nem kötelező egyetérteni :wink: )

@Markov viszont nagy respect hogy időt és energiát áldoztál arra hogy ezt magyarul is összeírd ide a fórumba, köszi a többiek nevében is! Mivel ettől még nem ítéltem el a játékot, akinek tetszik - menjen és hozza a Top#1-eket, hajrá srácok! :wink:

Én pár napja tolom vele. és személy szerint nekem sokkal jobban tetszik mint a PUBG vagy mint a Fortnite.
#1 Nagyon jó letisztult felület
#2 Gyengébb gépeken is elfut akár maximum felbontás médium grafikán.
#3 Nem találkoztam fps ingadozással.
#4 gyorsabb pörgősebb játékmenet.

Csak hogy legyen egy kevés pozitívum is :wink:
A jármű irányítás katasztrófa XD

Ha ezt javítják akkor egy nagyon jó játék lesz.
Ps: Ha a kőr öl meg az buzis.

Két helyen van TH a sima sorban. Csak az egyiket kell átírni a “language” utánit. Ha a masikat is átírod, akkor van ilyen hiba elvileg.

Nekem speciel sokkal jobban tetszik mint PUBG vagy a Fortnite.
PUBG túlságosan HardCore számomra.
Fortnitenak meg az építős része nem tetszik.

Negatívum még szerintem, hogy a 60 fő az kevés, mert mire elkezdene szűkülni az első kör addigra marad 20 ember. Eddigi Solo winek közül 5 killes volt a max.

Amúgy aki nem tudja elindítani, akkor a kimásolt szöveget cmd-be másold el és egyből elindítja a játékot. Nekem se működött a .bat-tal.

Ha valaki szeretne játszani.
Garena felhasználóm: Ediii93

Jut eszembe, itt egy videós útmutató is a .bat létrehozásához:

Olvastam pár cikket az elmúlt napokban, hogy pár ember ban-t kapott és a ProcessHackerre (Angolosítás) fogta (erről nincs semmi bizonyíték). Úgyhogy aki félősebb az inkább Launcherből indítsa a játékot amíg nem lehet biztosat tudni.

Csak egy th-t irtam át