Ring of Elysium - PUBG 2?

de egyébként jött ki hozzá valami update az volt a baja. Update után újra rendesen fut.

Én is kipróbáltam, nekem sajnos nem volt szerencsém a pubg-vel játszani ezért kifejezetten örültem mikor rátaláltam erre a hasonló de ingyenes verzióra. A kezdeti nehézségek után (pár kör, mire megtanultam hogy mit hogy kell) hoztam is az első helyet 6 vagy 7 killel, nagyon élveztem :blush: persze kell még hogy fejlődjön de nagyon ígéretes, és szép.
A hitbox az nem valami jó, illetve nem lenne rossz ha ebben is lehetne ütni. A járművek irányítása tényleg katasztrófa :joy:
A napokban elég stabil volt Ping és laggmentesen lehetett játszani.
Szívesen kipróbálnám squadban is de az orosz és táj játékosok nem az igaziak :grin:

Ha valakinek van kedve vegyen fel és nyomhatunk duót vagy ha összejövünk akár squadot is :slight_smile:
ingame nevem: BUUB
(sajnos pont most lett kontaktos a mikrofonom de hallok minden mást :smiley: )

Játék közbe nekem laggol mit csináljak?

Ha magas a pinged, az attól lehet, hogy nem jelent még meg hivatalosan Európaban és messze vannak a szerverek. Ha fps dropot észlelsz, a hardvered gyenge hozzá, vegyél vissza a részletességből.

Szevasztok srácok.

Bocsi a hülye kérdésért meg minden… tudom ott a google de már rákerestem ahol csak tudtam és nem találtam semmi infót róla :confused: Szóval elkezdem letölteni a játékot és kb 5 perc után kiírja, hogy not connected közben az internettel nincsen semmi baj. Ahogy néztem ennél az All Issues fix solved videó alatt is van egy ilyen comment de senki nem válaszolt rá értelmesen. Valakinek esetleg volt ilyen problémája vagy tudja miért lehet? Nagyon megköszönném ha tudnátok segíteni. :slight_smile:

Csak reconnect azt megy tovább

háát én egyfolytában nyomogatom a reconnectet de ugyanúgy újraindítja a launchert. :confused:

@tomika_gudman veled mi történik, hogy mindig eltűnnek az üzeneteid? kíváncsivá tettél :rofl:

Ki próbáltam én is ezt a gémet, miután láttam Azmoék streamjét, háááát. Nekem nagyon adja. Jobban bejön mint a Pubg. A járművek irányítása elég bugos még, de a többi úgy nagyjából rendben van. Néha egy pici lagg az még van, de az csak azért van mert nem európai szerveren játszunk.

Lassan 3 hete játszunk haverral nem rossz. Azonban este felé a legjobb a lagok miatt. Bátran ajánlom azoknak akiknek nem fut PUBG de ki próbálnának egy battle royal gamet .

nekem ezt irja ki K%C3%A9pkiv%C3%A1g%C3%A1s

gyanitom hogy az iranyitas a lagg miatt ilyen… “fura”? :smiley: vmelyik nap kemenyen laggolt a szerver mindig visszadobalt… na kiprobaltam az autot es viccen kivul teljesen iranyithatatlan volt… rovid gomb nyomasra nem is reagalt hosszabbakra igen de akkor 90 fokot fordult ellenkormanyzasra kb 2-3 mp alatt reagalt xd tenyleg nem tulzok amikor azt mondom hogy iranyithatatlan :smiley: aztan azon kaptam magam hogy amig lagg volt nem is autokaztam :smiley: szoval sztem a nagy ping miatt nem jo az iranyotas majd meglatjuk egy picit kozelebbi szervereken :stuck_out_tongue: ezen kivul kiralysag jatek :smiley:

A Játékba még elég sok Bot van de nagyon bejön nekem is. Szerintem ha lesznek EU szerverek idővel sokkal jobb lesz.

A ROE a szegény ember PUBG-je :smiley:

A játék ingyenes, gépigényéről csak annyit, hogy egy 3 évvel ezelőtti laptopon játszom High details beállításokkal.

(A PUBG ugyanezen a gépen játszhatatlanul szaggatott.)

nekem a command lineba csak annyi van hogy N/A

Akinek gondjai vannak a .bat fájlal az most megnyugodhat. Jött egy update ami alapból támogatja az angol nyelvet. Kicsit nehéz először megtalálni a Thai nyelvű menüben de ha megvan akkor egy újraindítás után teljesen angol lesz. :wink: Valamint lett egy-két hasznos újítás is a játékban.

Sziasztok aki játszó partnert keres annak leírom itt a nevem: balogh0603

Sajnos az új Update nagyon elcseszte a szervereket :frowning: Lövöm fél óráig az embert és átmegy rajta az összes golyó.

Uram isten srácok! Kipróbáltam a gameet, az első meccsem:

Mi a jó ég? :smiley: Még csak arra se jöttem rá, hogy kell belenézni scope-ba hogy célozzak. :smiley: Nem baj, így is megvolt a 3 kill. Lehet a csúcson kell abbahagyni. Ennyi, végigvittem a játékot, uninstall. :smiley: Amúgy nem, tetszik nagyon elsőre.

De viccen kívül, jobb klikkel nem kéne rendesen a scopeppal céloznia? Vagy nem equipeltem rendesen? :thinking: