Ring of Elysium - PUBG 2?

Ne tartsd nyomva a jobb egérgombot, csak nyomd meg egyszer.

Mekkora noob voltam, köszi.

A 2. meccsem csempe néző szimulátor volt.

Gránáttal öltek meg a végén, mint egy igazi gyökeret.

Azért azt hozzá kell tenni hogy még elég sok Bot van a játékba főleg solo-ba, így sokkal egyszerűbb jó eredményt elérni. Duo és Squad meccseken más a helyzet :slight_smile:

Persze, a következő meccsemen 60. lettem, az azt követőben pedig elütöttek mint egy kutyát. :smile:

Ha gondolod felvehetsz Garenan ismerősnek és tudunk duozni. Gabesz144 a nevem…

Meglestem én is. Jobban fut, nem rossz, ingyeneshez képest mindenképp fasza, de azért van egy kicsit “szegény ember pubg-ja” érzésem. A mozgás nagyon darabos,laggos, az emberek távolról (2-300 m is akár) hamar elveszítik közpé… akarom mondani ember jellegüket. De a fegyverek viselkedése nekem tetszik, a pálya jó, minimális pubg rutin hatalmas előnyt jelent ahogy látom (pubg-ban én nem vagyok egy nagy pro, se gyilkológép, de itt a 2. és 3. meccsemen is már ilyen 7-8 embereket lőttem, egyet nyertem, egyszer voltam 6. az elsőnél meg felkelt a fiam és így ki kellett lépjek, de ott is már 3 killnél jártam… :slight_smile:

Ami tetszik, hogy van egy nagyon jó kis casual hangulata, számomra sokkal könnyebb mint a pubg. Ami még nagyon tetszik az a hasalás ahogy meg van oldva, ha a hasadra fekszel és hátra nézel, nem büklög össze vissza, hanám R6:Siegesen van kicsit megoldva, tehát hátára átfordul szép lassan. A hangok nagyon furcsák, sokszor mindenféle random susogásra is azt hittem, hogy ember, illetve szerintem kicsit nehezen érzékelhető sokszor az irány és a távolság, de ez gondolom idővel javul.

Ingyenesnek nagyon jó, ha a pubg 30 EUR és azt mondom, hogy az minden hibája ellenére is reális, akkor ezt mondjuk jelen állapotában olyan 10 EUR-ért meg is venném. De nem érzem, hogy bele tudnék tenni több 100 órát mind a pubg-ba.

Ingame nevem BUUB vegyetek fel hogy tudjunk együtt játszani! :wink: van már pár meccsem a játékban.

Jó lenne, csak sajnos nincs semmilyen fülesem vagy mikrofonom, úgy meg gondolom nem a legoptimálisabb.

Sziasztok, ma reggel leupdateltem a játékot és azóta amikor elindítom, a RoE logo után nem dob be a menübe, hanem ott elkezd szolni a menü zene és ennyi. Van ötletetek esetleg hogy mi lehet a baj? :slight_smile:

Sziasztok! végre egy olyan Battle Royale game, ami elfut a gépemen nekem is !! :DD Leírom a nevem hátha valakinek lesz kedve csatlakozni :smiley: Garena név: juhyhu Játékbeli nevem: Juhyhu

Szerintem a H1Z1-nek is adhatsz egy próbát (én ugyan nem próbáltam még), az is free to play egy ideje és nem hiszem, hogy ennél többet követelne. Ha már próbáltad, akkor bocsi az “okoskodásért”. :wink:

Próbáltam, az még ennyire sem futott sajnos mint ez :confused: De legalább életem első Battle Royale meccsén tuleltem, és másodikként haltam meg :smiley: így is picit akad de nem vészesen:) Semmi gond, nem vettem okoskodásnak, inkább ötletnek :slight_smile:

leszedtem megy is meg minden viszont azt nem értem hogy hiába van a fegyveren red dot vagy a sniperen alapban távcső mégis mikor jobb kattot nyomok a célzáshoz akkor nem a távcsőbe néz hanem csak annyit látok mint mikor TPS-ben célzok pl.

Ne hosszan nyomod a jobb klikket, hanem csak egyszer nyomd meg. Nekem is így volt az elején de aztán rájöttem hogy hogyan kell :wink: sok sikert :wink:

nem rossz game kicsit szokni kell de okes :slight_smile:

Biztos hogy nem vírus a Garena? Nekem annyira dodgy-nak tűnik…

100% :slight_smile:

Ha a srácoknak, meg a sok Ching Chong gyereknek nem az, akkor remélem nekem sem :stuck_out_tongue:

tuti,hogy nem az :slight_smile: seholse lattam ilyet,hogy valaki panaszkodok volna,hogy az :slight_smile: se magyar se angol forumokon

Egy AUG-os win tegnapról:)

Full meccs: