Ring of Elysium - PUBG 2?

Nem rossz :grinning:

Hali!
Európai szerverekről van valakinek valami infója, lesz e a közeljövőben?

Én úgy tudom hogy nem lesz ill. a roadmapjukon sem volt feltüntetve pár hónapja hogy tervezik.
Nem lenne meglepő sok online game direkt oda jelenik meg Lásd a JP és a CN mmo gamek többsége.
meglepődnék ha húznának egy eu/na szervert.

Azért még titokban reménykedem. Köszi a választ.

Üdv mindenkinek sajnos nekem ez a probléma akadt telepítés után semmit nem csináltam csak el akartam indítani a játékot és ezt kaptam :smiley:

Failed to launch game !

Kovetted a leírást ami forumon vagy minden mas magyar oldalon volt?

Fél órája 1%-on áll a letöltés… :frowning:
újra próbálkozik, letöltés 15kb/s és visszaesik 0-ra.

valakinek valami ötlet?

Nem blokkolja tuzfal vagy valami ilyesmi?

hozzáadtam a kivételekhez, de nem változott semmi.

Regio meg minden jolvan beallitva a kliensbe/accountba?

megvan a megoldás. nem C:-re akartam telepíteni és a jogokkal volt gond. minden szuper.

Én egyedként úgy hallottam, hogy most már nemsokára jön a steam verzió is.

:open_mouth::open_mouth::heart_eyes::heart_eyes:

A vicces egyébként meg az, hogy a játék erősen béta, de már most kevesebb a hibája mint a pubg-nek, ami már rég kijött.

sziasztok nekem van egy problémám amikor elinditom karakter látszodik fekete hátul a játékban a kép volt vga update,windows,vcredist,directx stb stb reinstall is és semmi mi lehet a baj ? config vga:asus rx 460 strix gaming 4gb oc cpu:i5 4460 3.20ghz ram:8gb noname

Próbálj meg írásjeleket és mondattagolást használni, mert ez így kb értelmetlen, így pedig nem fognak tudni segíteni neked.

Feltettem a Garena Launchert, átllítottam a Region Thailandre de nem találom a Ring of Elysiumot.

Hali!
Nálam most nem szerepel a ROE a Garena menüjében! Tudtok infót adni, olvastatok valamit erről? Köszi

fr0st-HUN!
Nem nálad lesz a hiba. :wink:

Vége a béta tesztnek.