Ring of Elysium - PUBG 2?

És nem lehet valamit tudni arról, hogy mikor lesz megint elérhető a játék?

Most is az az indonéz szerveren ahová pedig kell Béta kulcs. a Thai szervert bezárták.
Redditen olvashatsz a körülményekről amik európai szemmel furák lesznek,lehetnek.
Ha vége a bétának és olyan országban elérhető a játék ahol nem kell személyi szám stb a regisztrációhoz és nem lesz ip locked akkor nyomathatjátok tovább.
Valami steames megjelenést is rebesgetnek itt hónap vége felé de az szinte 100% hogy régió lockos lesz.
De jópáran szoltunk hogy ha valami ez a game Eu-ba nem fog jönni vagy csak nagyon nehezen.

Én magam nem játszottam a játékkal hónapok óta nem tudok róla semmit a fentieken kívül.

Ezt találtam az oldalukon:

varilaco miért írja az oldal, hogy a szerver IP-címe nem található?

Nem jött belőle semmi új infó

ROE on Steam platform is only available for China, the international fans of this battle royale game still need to wait

Egyenlőre csak annyit lehet tudni, az alapján amit a Redditten lehet olvasni, hogy vagy október, vagy a kínai ujjévkor jelenik meg.

Felraktam a Garenat, regiót váltottam Thailand-re, de a Ring of Elysium nem jelent meg… Mitől lehet ez?

Szerintem ez a gond, jelenleg nem játszható a játék ezek szerint.
Btw nem is tudtam, hogy LoL-nál az új Akali a borítókép :thinking: :smile:

Akkor fucked… :smiley:

Sehol nincsen fent még, mert ki fogják adni Steamre, és addig levették.

Új Ring of Elysium Update hamarosan!

• Új havas map: Mt. Dyani
  • FPP mód
  • Új jármű: Motor, Monster Truck
  • Új éghajlat-témájú ruházat, táskák
  • Új időjárás: Hóvihar
  • Dinamikus esemény: (mint BF4-ben): Lavina
    stb.

jah, csak még egy jó ideig mi még nem tolhatjuk vele

Sziasztok, ma elindult a Ring Of Elysium Hong Kong beta, ami nyílt jelentkezős annyi a lényeg, hogyha jelentkeztek, csak a garena neveteket kell megadni, a telefonszám és a postafiok nem kell megadni, és akkor megadják a hozzáférést.

Már közeleg az idő :slight_smile:

Már a steamon is elérhető Ring of Elysium néven

Szia,hol tudom megadni a garena nevet?

ahol be akarsz regisztrálni a weblapon ott fogja kérni

Sziasztok.
Ha ezt a Tencent most megcsinálja és még ebben a hónapban kiadja a játékot, akkor rohadt nagyot fognak Durrantani.
Mi a véleményetek róla?

Amerikában hamarosan elérhető lesz a játék Steam-en (09.19). Sajnos Európában még nem, de már ez is haladás.
A terv az, hogy USA/EU verzió Steamen lesz, az ázsiai pedig marad Garenan. EU-ra pontos dátum még nincs! Steam-es videó végén látható a steam megjelenési dátum.

Steam link: https://store.steampowered.com/app/755790/Ring_of_Elysium/

Steam Videó: (Kattints a képre)

Kizárt régiók jelenleg:

Az EU szererek kb. 1 hónapon belül elindulnak!

“hopefully in a month” - Ezt válaszolta a Tencent emailben. Jelenleg az EU jogokat intézik hozzá (GDPR) ami eltart egy kis ideig még, ezért indul később mint az amerikai.
Úgyhogy nyugalom, a Tencent és a RoE nem felejtett el minket! :slight_smile: