Ring of Elysium - PUBG 2?

Most kezdődik a Pioneer Teszt 2.0.
A lényeg annyi, hogy aki eddig is kapott hozzáférést a teszteléshez az most is tud majd, annyi különbséggel, hogy kap 5 meghívót amivel meg tud hívni játékosokat tesztelésre. (Bejelentkezés után EZEN a linken ENNEK a képnek a segítségével).

Én is tudok még küldeni még 5-öt ha valakinek kell!:slight_smile: Garena felhasználónevetek szükséges hozzá.

Pioneer Teszt 2.0 időtartam:
2018. szeptember 19. 10:00 ~ 2018. szeptember 30. 23:59.

Nyitott módok:
TPP Squad: Egész nap
TPP Solo: 10:00 - 00:00

Pioneer Test 2.0 információk:

1. Engedélyezett régiók: Tajvan, Hong Kong
  2. Az accountok progress-jei a teszt időszak végével vissza lesznek állítva.

Hát én szivesen elfogadnék egy meghivot ha nem okoz nagy gondot neked :smiley: markoticsm80 a nevem Garena is és nagyon szépen köszönöm ha kapok egy elöre is köszi :smiley:

Elküldtem, ha minden igaz fél órán belül már játszhatsz! :slight_smile:

Hello!

Egy meghívót lefoglalhatok? :slight_smile: CSak este érek haza és akkor tudom megmondani a felhasználó nevem :slight_smile:

köszi :slight_smile:

NA sikerült hazaérnem felhasználó nevem : Seavus87
Nagyon szépen köszönöm :slight_smile:

Kár ,hogy a steam-en még nem elérhető a game, mert nagyon adja!
Egy haver hívott meg tegnap a Pioneer tesztre, és azt kell mondjam, hogy ez a HAVAS map nagyon király.
A snowboardozás hatalmas ötlet…
Aki tudja próbálja ki!

Küldtem!:slight_smile:

Közben megjelent a Steam-es verzióban az NA régió mellett az AS is (ami közben már online) + egy Founder’s Pack steam-en ami egy perma kesztyűt és egy sapkát tartalmaz.

Sziasztok én ez alapján játszom. Indításkor kell vpn de semmi probléma vele. Tökéletessen megy.

1. Get a VPN with American location.
  2. Just google and find one
    3.I’m using Windscribe Free VPN [Én is ezt raktam fel mivel találtam hozzá free promócios kódot amivel több GB free VPN kapcsolatot lehet nyomatni havonta]
  3. Set Location to US in VPN
  4. Paste the following on your address bar steam://install/755790
  5. Now you should be installing it.
  6. Amikor kérdezi a játék hogy EU-ból vagytok-e nyomjatok nemet.

nekem Client error a válasz, a letöltés sikerült

Indításkor is futnia kell a vpn-nek ez talán nincsen bele írva utána ki lehet nyomni. Nyílván ezt mindig plusz patchnél is de még mindig jobb talán mint a garénás cucc.

Köszi!

Ha nem sikerült valakinek akkor itt tudnak segíteni : Ring Of Elysium Facebook zárt csoport

Kiprobaltam de sajnos nem nyugozott le. :frowning:

Hellóka. Szeretnék játszani vele, viszont az EU szervereit megvárom. Esetleg nem tudod mikorra nyitnak az EU szerverek?

2 hete azt írták emailben, hogy 1 hónapon belül, mivel még szarakodnak a GDPR jogokkal. Tehát már nem kell sok idő, 1-2 hét ha minden jól megy a Tencent-nek.

Sziasztok, nem tudom, hogy nálatok van e probléma, de az új frissítés óta, amikor ki kell választani, hogy hova ugrok akkor a visszaszámolásnál állandóan kifagy a játék.
Ha erre tud valaki valamit, azt megköszönném.

Sziasztok !
Valami infó, hogy jelenleg hogy érhető el a játék vagy steam-en mikorra várható? :slight_smile:

Uj hivatalos info :slight_smile:
Elmeletben a kovetkezo 2 heten belul mar aktivak lesznek az EU szerverek

https://www.facebook.com/notes/ring-of-elysium/an-update-on-ring-of-elysiums-european-server/2211722952196017/

Már csak 3 nap és megnyitják a Ring of Elysium Európai szervereit!
Ki várja már?:slight_smile: