Rockstar Games Launcher szerver probléma

Sziasztok!
Az elmúlt napokban a mikor próbáltam játszani a rdr2-vel a launcher-be történő bejelentkezés során mindig offline állapotot jelzett.
Megpróbáltam a support összes tippjét de egyik se működött. Maradtam hát a felhasználók tippjeinél amikben adott fájlokat kell törölni majd mikor újra indul a launcher ezeket telepíti is. Csak ahhoz, hogy ezeket újra telepítse kéne az is, hogy netre csatlakozzon, így már bejelentkezni se tudtam.
Tippek között a következő az egész újratelepítése volt, megtettem de itt már az adatokat se tudta letölteni a telepítéshez, ezek után már a rocktar games supportot se tudtam elérni mert a ‘kiszolgáló nem válaszol’ böngészős duma miatt.
Kósza gondolatként eszembe jutott, hogy próbáljam meg vpn-el és így működött az oldal is, a launcher is, csak ez korlátozva van nekem 300mb-ra a rdr2 kicsi több mint ez.

Ebben kérném segítségeteket, hogy mit tudnék tenni azért, hogy ne csak vpn-es kapcsolattal tudjam egyáltalán a játékot elindítani.

Router reset és ellenőrizd a feketelistáját.
Más eszközzel, ugyanazon a hálózaton ugyanúgy nem éred el a Rockstar weboldalát?

Az itthoni bármely háozaton nem érhető el a szerver. A fekete listáját hol tudom ellenőrizni?

Azt mondtam másik készülékkel, ugyanazon a hálózaton.

Az admin paneljén.

A laptomon se éri el az oldat ha telefonról nézem az appot se tölti be.
A routert már factory defaultsba is próbáltam rakni a blacklist-et így ellenőrizni meg felesleges már

Ez esetben beszélj a szolgáltatóddal.

Köszi a segítséget

1 Like