Rossz minőségű és akadozó stream!

Sziasztok! Belekezdtem a streamelésbe van is hozzá egy erős konfigom amiknek a specifikációi a következők:
CPU: Intel i7-9700K
GPU: Asus Strix Rtx 2080
Alaplap: Asus Strix Z-390 Gaming
Ram: 4x8 Gb Kingston HyperX Rgb ram 4000mhz
Táp: Cooler Master V1000 Vanguard
Ssd: Samsung 970 Evo 250Gb
Hdd: 4 / 2 Tb Western Digital Blue

Monitornak hozzá kettő darabot használok a streamelés miatt az egyik egy Asus Rog Strix XG27VQ ívelt monitor (144hz/display portos csatlakozás a gépbe) ez az elsődleges monitor. A másik egy LG 24MP59G-P (75hz/hdmi portos csatlakozás a gépbe) ez a másdolagos monitor.

Internet sebessége:
Ping: 15 ms
Letöltés: 140.48 mbps
Feltöltés: 9.69 mbps

Streamlabs Obs beállításaim a következők !
Streaming fül:

Encoder:Hardware(NVENC)(new)
Enforce streaming dervice encoder setting: pipálva
Rate Control:CBR
Bitrate:5000 (de volt 6000 is)
Keyframe:2
Preset: May Quality
Profile: high
Look-ahead: nincs pipa
Psycho Visual Tuning: pipa
Gpu: 0
Max B-frames: 4 (de volt már 2 meg 3 is)

Video beállítások:
Alap felbont: 1920x1080
Kimeneti: 1920x1080
Leskálázás: Lanczos, 32 minta
Fps Típus: Átlagos
Átlagos Fps: 60

1080p be szeretnék streamelni játékok felbontás Very High de Highon is próbáltam már (Call Of Duty: Black Ops 4, Far Cry New Dawn ezek azok amiket eddig streameltem) problémám pedig az lenne akadozik a stream ha nagy mozgás van a játékban akkor bepixelesedik az egész úgy, hogy kb nézhetettlen az egész! Nagyon sok beállítást megpróbáltam már de hiába. Próbáltam a prociról is streamelni pixeles úgy is,a kódolás sebességét levettem normálra kiosztottam a magokat az obs-nek es a játéknak akkor maga a játék akadozik mert a proci 100%-on dolgozik. Szerintetek mi lehet a probléma mert szerintem egy ilyen gépnek el kellene bírnia és net se a legrosszabb.

1080p60-hoz szerintem legalább 10Mbit+ kéne feltöltési irányban, ahhoz az én véleményem szerint lassú az internet elérésed. Próbáld meg 720p60-nal vagy 1080p30-al.

Ha CPU-val streamnél Faster vagy Fast preset ami jó lehet neked, esetleg affinitás állítással talán egy medium beállítás még beleférhet.

Illetve ha csak nem vagy Twitch Partner, akkor a felső limit a földi halandóknak jelenleg 3500kpbs bitráta, abba meg nagyon nem fér bele a 1080p60.

Szerintem már nincs 3500-as limit ha nem vagy partner.
https://stream.twitch.tv/?ncid=txtlnkusaolp00000618

Twitchen nem partnereknek az ajánlott legmagasabb bitrate a 6000, ha az enforce streaming service encoding setting nincs pipálva, akkor lehet magasabb is, viszont ilyenkor a twitch elveheti a source lehetőséget a streamről, és a felbontáshoz ajánlott legkisebb bitrate-el lesz nézhető a stream (például 720p60-ra 3500), ami értelemszerűen rosszabb minőséget ad. Az akadozást egy fps lockolással tudod megszüntetni, azért akadozik a stream, mert olyankor a gpu 100%-on dolgozik, ezért nincs elég erőforrás az encode-ra.