Rossz URL az menetrendhez a FAQ alatt

Sziasztok,

Már egy ideje zavart, hogy nem találtam a menetrendet sehol. Gondoltam hogy én vagyok a teljesen hülye, de sikerült rájönnöm, hogy miért nem megy.

Ha twitchen rákattintok a FAQ gombra, (Tudjátok, hogy twitch appból nem működik?) és a FAQ-nál megnézem a “Honnan tudom, hogy mikor milyen stream lesz?”, akkor az alatta lévő Link az egy dead twitch linkre mutat. Nem tudom ki fejleszti az oldalt, vagy ki tartja karban, csak gondoltam szólok, mert őszintén én 6 hónapja keresem a menetrendet. Ma vettem észre, hogy pc-n van egy felső menü (ami mobilon nem látszódik azonnal és általában mobilról nézem a dolgokat) ahol megtalálom a jó menetrendet.

Üdv,

Farkas

Sosem volt nehéz megtalálni, hiszen a böngészőben Twitchen ott volt az Events fül, a chaten pedig az !mm és !menetrend paranccsal megjelent a menetrendre mutató link. A halott link, amit írsz, egészen idáig jó volt, a mai nap szűnt meg Twitchen az Events fül, amire mutat.

Mostantól itt tudd nyomon követni a menetrendet - https://thevr.hu/menetrend/

Szerk.: A felső menü, amit ma vettél észre, néhány órával ezelőtt még ugyanarra a halott linkre mutatott.

2 Likes

Szevasz Farkas
Figyu elmondanàd milyen streamet szoktad nèzni?

6 hónapja keresed a menetrendet? Whut? Na m1, lépjünk túl ezen. :grin:

Szóval köszönjük, hogy szóltál a hibáról, a srácok pedig készültek az átálással, de ezt úgy néz ki elfelejtették módosítani.

@lengyelb Továbbítanád ezt a kis apróságot?

1 Like

Nem akartam új topicot nyitni, ma vettem észre, hogy rossz link mutat a menetrendre a youtube videók alatt.
Ha lehet kérlek javítsa valaki!
Köszönöm :slight_smile:
@sonziii @TheVR_Jani

2 Likes

visszamenőleg nem hiszem h az összes videó alatt ki fogják javítani!
De az új videóknál ezentúl szerintem majd az új link lesz!
Köszi, h szóltál!

1 Like

Igen, igen én is erre gondoltam, hogy az új videók alatt legyen az új link :slight_smile:
@lengyelb köszi , hogy megfejtetted mire gondoltam :smiley:

Köszi @mrgregtaylor az észrevételt!
Szóltam Bazsinak, intézkedik :slight_smile:

2 Likes