Rúgd a bőrt, nyomd a gombot! - NewEra rendezvény

Sziasztok!

Megint lesz egy NewEra szervezésű rendezvény ami elsősorban a fifa és focirajongóknak szól.
https://www.facebook.com/events/192049564622149/

Időpont: Március 31.
Helyszín: Törökbálint Aréna
Beharangozója:
“Egy több mint 1 éve dédelgetett álom válik valóra 2018. március 31-én Törökbálinton az Arénában. Megrendezésre kerül az első YouTuberes focis nap mely nem egy egyszerű labdarúgásra épülő rendezvény hanem ennél sokkal több… Mi is vár rátok ezen a napon?
5v5 Teremlabdarúgó bajnokság, 1V1 FIFA 18 bajnokság, Teqball bemutató és verseny, focis akadálypályás ügyességi verseny, ketrecfoci, YouTuber kispályás és FIFA meccsek, egész napos élő meccs közvetítések a helyszínen, videós találkozó.
Rendezvény célja kimozgatni minél több fiatalt a gépek elől, közelebb helyezni a valós sportot az elektronikus változatához, elmosni a 2 világ közti éles válaszvonalat és egy jó hangulatú, élménydús, versenyekkel teletűzdelt napot adni nektek és nem utolsó sorban tehetségeket keresni köztetek! Mindezt sportot szerető videósokkal, a lehető legszemélyesebb és emberközelibb módon, dedikáló show mentesen, közös élményekre kiélezve kedvenceitekkel.
Jegyinformációk, jegyvásárlás, nevezés, videós névsor, weboldal…nagyon hamarosan!!!
Készüljetek…állat lesz… ;)”

Még nem tudni ki lesz ott, Nessaj és Meggymag biztosan. :slight_smile:
Én megyek. Csatlakozik hozzám valaki? ^^

5 Likes

Engem érdekelne, szivesen csatlakoznék egy ninjon csapathoz a teremfociban :slight_smile:

1 Like

Törökbálinton műfű van az arénában, nem terem :slight_smile: erre azért készülj ! :slight_smile:

Van terem, viszont az egy mini kis “ketrec” ahol 3v3-akat szoktak játszani! :slight_smile:

Ha műfüves torna lesz, akkor a TheDM ismét ott lesz! :slight_smile:

1 Like

Először csinálnak olyan rendezvényt amire nem bánom, hogy nem fogok menni… ._.

1 Like

Attól hogy sport még lehet jó :thinking:

Na gyerünk, up! :slight_smile:

Esetleg még valaki nem kapott kedvet kijönni, szurkolni, Nessajt simogatni? :smiley: