[Rust][PC] Társ és csapat keresés

Sziasztok!
Társakat keresek, akikkel tudok Rust-ozni. :smiley:
Viszonylag aktív embereket keresek!
Vegyétek fel kérlek a kapcsolatot velem:

Szia… Felvettelek TomaKK néven Steamon…
Nekem van egy viszonylag jó csapatom ami veled együtt 7 emberből állna
Hétköznap Maximum 8ig tud mindenki lenni DE hétvégén akár másnap 6ig

Sziasztok!

Aktív csapatot keresek Rustban. - Skypen tudunk beszelni (kb 2 hétig) - utána TS

Ha érdekel írj!
Üdv: Ádám

Mivel Steamen nem tudok barátnak jelölni senkit… (még) - Ezért kérlek jelöljetek barátnak, a későbbiekben pedig megbeszélhetünk egy közös mókázást.

A továbbiakban ez lesz a Rust társ és csapat kereső topic.

“Fontos, hogy mindig legyél körültekintő! Ha szeretnél létrehozni egy új bejegyzést, akkor előbb keress rá, hogy hátha már valaki kérdezett hasonló ügyben. Csak miután teljesen biztos vagy abban, hogy nem indítasz egy ugyanolyan témát, mint amit valaki más előtted, akkor kezdj bele az új bejegyzés létrehozásába!”

(Részlet a Fórum szabályzatából)

Ezért megkérlek titeket, hogy új topic-ot ne hozzatok létre a továbbiakban erre a célra, inkább itt írjatok bejegyzést.

Multiplayer game-ről van szó, ha egy olyan topic-ba írtok, ahol már vannak páran, akkor gyorsabban rátaláltok egy társra. Ezért inkább egy topic legyen, ahol társat kerestek. Ez minden multiplayer game-re vonatkozik!

A megértéseteket köszönöm!
Jó játékot és további jó Fórumozást! :v:

Ma vettem meg a játékot és aktiv csapatársakat keresek magam mellé játszani! :smiley:

Sziasztok!
Most kezdtem el a játékot kb. fél év után ismét, s aktív csapattársakat keresek akikkel tudnánk játszani. Nagyobb szerverre gondoltam (akár solo-duo, trio) ne havi wipeos szeró legyen .
Ha gondoljátok itt elértek:
Steam profilom

Sziasztok!
Valaki Rust?

Bejelöltelek, ha gondolod mehetünk :slight_smile:

Itt pedig a profilom ha valaki jönni akar :smiley:

Sziasztok! Él még a dolog? Szívesen csatlakoznék! :smiley: