Ryzen R5 2600X-hez csendes hűtő

Na ezt nem tudtam :smiley: Itt a kezemben az alap hűtő és semmi jelölés nem indikálja, hogy a CM gyártotta volna :smiley: (sima noname CPU coolernak néz ki ) Viszont én Cooler Master alatt valami rézcsöves megoldásra gondoltam :smiley:

Értem én, hogy a tiramisu színpaletta a Noctua céges színei, csak az egy TG házba a kutyának nem kell, mert semmivel nem harmonizál ami nem steampunk…

Elég ha én tudom hogy Noctua hűtő, nem mintha egyébként a geekeken kívül ez bárki is érdekelne.

Erre gondolsz 9:00-tól? :smiley:

Ha ez is olyan sebességgel kerül piacra mint az A12x25, akkor majd 2022-ben megvásárolhatóak lesznek. :unamused:

Gondolom :slight_smile:

Cirka egy éves videó. Szóval az ütemterve a leírtak szerint halad XD

“The simple answer is that by sticking to our unique colour scheme, our products remain instantly recognisable l in any build, and over time these colours have become synonymous with quality, quiet, long-lasting products. We are of course aware however that not everybody is a ‘fan’ of this colour scheme, which is one of the reasons why we have introduced our chromax line. Chromax is ideal for users who want the best cooling products, but also want the customisability to match them to any pc build. We are gradually expanding our chromax lineup to include other products, including our upcoming black heat sinks and additional black fans in more sizes.”

The simple answer is that by sticking to our unique colour scheme, our products remain instantly recognisable l in any build, and over time these colours have become synonymous with quality, quiet, long-lasting products.

A gond ezzel csak az, hogy a Noctua felhasználók java nem hogy nem edzett üveg oldalú, de még ablakos gépben sem használja ezeket a termékeket, hanem “hangszigetelt” / zaj-csillapított egyszerű házakba beépítve használja a barna csodát. Ezek meg általában eseménytelenül végzik dolgukat egy asztal alá tolva, valamilyen otthoni vagy munka helyi irodában, ergo semmit nem lát, senki se nem, se hol se nem.

Azt csodálom hogy valaki nem számolt még utána, hogy mennyi potenciális vásárlót vesztenek a Be Quiet, Alpeföhn vagy éppen egy csomó AIO OEM bérgyártató javára, a borzasztó színpaletta miatt.

Nekik valószínüleg megéri. Ahogy látom ők úgy gondolkoznak mint az Apple.

Köszönöm mindenkinek a segítséget. Végül rákényszerültem most vásárolni és egy be quiet! Dark Rock 4 mellett döntöttem. Kezdett melegedni a rendszer és idegesítően hangosan szólt a stock Wraith Spire. Most nagyon jó hőmérsékleteim vannak. Lehet megérte volna várni a Dark Shadow-ra, de ahogy az árát néztem itt nálunk Erdélyben lehet nem érte volna meg.