Saját hozzászólásomat nem tudom törölni

Tehát ezeknél nem látod a törlés opciót, mint például ennél a hozzászólásodnál?

1 Like

Kíváncsiságból én is megnéztem egy régebbi hozzászólásomat, és én se találtam se szerkesztést, se törlés opciót.

1 Like

Feltűnt egy olyan, hogy december közepétől tudom törölni a hozzászólásokat, míg az előtte írottakat nem.

Ennek az okát nem tudom. lehet köze van az új rendszerhez.
@Naxora @SFGeri Vélemény?

@NemKriszti19 Az említetteket törlöm neked.

1 Like

Köszönöm szépen. Most már rendesen kíváncsi vagyok, hogy mitől lehet ez. :smiley:

Nem hiszem, hogy az új rendszernek lenne köze ehhez. Én ezt már az új rendszer bevezetése előtt észrevettem, hogy 3 hónap után (szerintem pontosan 90 nap van megadva a rendszerben) már nem engedi törölni a bejegyzéseket.
1 Like

A HH témajavaslatok esetén, azok a hónapok, amik már régiek lezárásra kerülnek, új topic nem hozható létre bennük és a meglévőkhöz sem lehet hozzászólni.
Lehetséges, hogy a hozzászólásokra is van egy ilyen megkötés. Még egy indok, hogy vállaljuk fel amit írunk. :wink:

1 Like

@Mechwart, @VizesNinjonKovacs: A december 19-e előtt írottakat nem lehet törölni, de az aznapit meg az utána levőket igen. Kiszámoltam, és a mai a 60. nap. Akkor inkább 2 hónap van rá? Akkor már holnap is megnézem, hogy a dec. 19-eikkel mi van.
És persze felvállalom a hozzászólásaimat, csak na. :smiley:

1 Like

Igazad lehet, most így utánaszámolva tényleg inkább 60 nap, mint 90 nálam is. :slight_smile:

1 Like

Mindenki vállalja amit ír. Segítő szándék, értelmes hozzászólás nem is baj. A rosszindulatúságot amúgy is kiszedjük, mert a szabály is azt mondja, hogy csak akkor szólj hozzá, ha az hozzá is ad a beszélgetéshez valamit.
Két hónap szerintem elég arra, hogy valaki meggondolja magát, ha olyat írt, amit vissza vonna.

1 Like

Így, hogy kiderült, hogy két hónap múlva változik a szerkesztési/törlési lehetőség, így most már én is tisztában vagyok vele és persze elegendő idő szerintem is.
A rosszindulatúságot meg tudom, hogy rögtön törlitek is (egy ilyen esetnek éppen szemtanúja is voltam).
Köszönöm szépen a gyors válaszaidat és a segítséget is. :slight_smile:

@Mechwart: Neked is köszönöm szépen, hogy segítettél a megoldásban. :slight_smile:

2 Likes

Csináltam egy kis researchet, elvileg a hiba akkor keletkezik, amikor törölsz (vagy inkább próbálsz törölni),ekkor egy kérés keletkezik a böngésződben, és itt nem stimmel valami.
Egy kis esti mese: https://meta.discourse.org/t/delete-post-from-a-topic-using-discourse-api/30633/7
Én ezt találtam relevánsnak.
De csak most vettem észre, hogy @Mechwart is itt járt és sikerült is megoldania (?)

2 Likes

Konkrét megoldással nem szolgáltam, csak én is megnéztem, hogy mint azonos rangban lévő fórumtag meddig enged visszamenőleg törölni. Nyilván a ti próbálkozásotok nem lenne releváns, mert magasabb szinten álltok a ninjonoknál, így tudjátok törölni a 60 nap utáni bejegyzéseket.

Mellesleg nem jön semmi kérés a böngészőtől, csak simán nem jelenik meg a törlést szimbolizáló ikon (bár nem tudom, hogy milyen kérésre értetted, konkrét egy felugró ablak jönne fel, vagy HTML Request-re, de szerintem az utóbbira :smiley: ).

Szerintem ha meglenne ez a rész a kódban, akkor semmiképpen sem érzem szükségesnek a „javítását”, mert abszolút korrekt ez a 60 napos időlimit a bejegyzések törlésére.
2 Likes

Ha nagyon indokolt lenne, akkor majd moderátor törli.

2 Likes

És, amikor a hozzá szólás kőbe vésettetett :slight_smile:

2 Likes

Szerintem akkor sikerült megfejteni a kérdésemet. Még egyszer köszönöm szépen a segítséget. :slight_smile:
@VizesNinjonKovacs ha gondolod, akkor zárhatod a topic-ot. :slight_smile:

@Mechwart: Moderátor és moderátor közt van különbség. A moderátor csapat akiket @VizesNinjonKovacs megjelölt, ők a “valódi” moderátorok, akik ténylegesen szerkeszthetnek/ törölhetnek…stb. Akik a rendszer által megkapják a rangot (és ma én is megkaptam ezt a rangot), azok nem rendelkeznek akármilyen jogokkal. Pl. ha valaki rossz helyre nyit meg egy topic-ot akkor azt átteheti, átnevezheti más topic-ját. Több lájkot adhat (bár eddig se tudtam, hogy van egy limit). Make wiki, amire nem jöttem még rá, hogy micsoda. :smiley: Szóval nem zárhatok le topic-ot, nem törölhetek ugyanúgy a 60 nap után. Csak gondoltam leírom, mert ezekre most jöttem rá.

2 Likes

Ilyen információk itt mind megtalálhatók.

Moderátor az a 9 fórum tag, akit fent is linkeltem. Ők rendelkeznek moderálási (plusz admin) jogokkal.
A Regular ranggal rendelkezőknek szerkesztési joguk van, kategória választás, hogy rend legyen és minden a helyére kerüljön.

3 Likes

Amiket leírtál én azzal tisztában voltam, csak gondoltam ha nem is írja a rendszer, lehet egy ilyen kiváltságuk a moderátoroknak, de akkor nem. :slight_smile:

1 Like