Saját készítésű zenék/Zenészek

5-ös Cubase + Kontakt 5 mostanában.

Aki szeretné az otthoni kis stúidós tudását kibővíteni annak ajánlom Silk aka Sellyei Tamás videóit, vagy Fab Dupont Demo videóit.
Eszméletlen mennyiségű tudást fel lehet venni.

cubase5 nálam is… kontakt zseni cucc, csak egyszerűen nincsen annyi szabad helyem, hogy mindent felmenjen! :smiley:

Lassan 10 éve bohóckodok a Fruity Loopssal. Classic goa trance, ambient, downtempo és chill out témában. Esetleg ha tudtok ingyenesen elérhető vstiket, akkor annak nagyon orulnek.

Hi @CragHack
Bedobhatnál egy csatorna linket ha valahol fellelhetőek a munkáid!
Én ugyanezen szubkultúra Darkpsy, psycore, vonalán mozgok főleg alkotás szempontból de egy kis classic is jöhet mindig :slight_smile:
Abletonnal és FL Studioval vagyok képben. Én olyan 2-3 éve foglalkozok ezzel a részével. Illetve korábban mixelgettem csak saját kútfőre. De a szcénával olyan 2005 óta képben vagyok :stuck_out_tongue:

Rendben. Hamarosan otthon leszek es bemasolom ide. Darkpsy-t regen kedveltem, meg a regi para halut, kindzadzat, de mara mar szinte egyaltalan nem hallgatok darkot. Te is nyomasd be a zeneidet. Szivesen meghallgatnam oket. :slight_smile:

@nasarhon Muti a zenéd! \o/ :smiley: :slight_smile:

Atiranyitas utan akkor itt:

En leginkabb Tolkien eletmuvebol szeretek szemezgetni es olyan tortenetekre, hangulatokra amik megragadtak bennem a sokszori olvasas soran, keszitek zenei alafestest.

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni.
Milyen DJ fejhallgatót ajánlanátok 25e forint körül?
Most van egy Numark HF150 itthon jó is, ha gyakorlok, viszont nemrég lehetőséget kaptam, hogy zenélhessek egy klubban.
Rá kellett jöjjek, hogy semmit nem hallok a fejhallgatóban.
Mit tudnátok ajánlani?

Előre is köszönöm!

Határesetnek érzem magamat picit, mert amit elkezdtem nemrég azt zenélésnek nem nevezném még, esetleg szárny bontogatásnak, illetve tanulom mi-merre hány méter még :smiley:

Egy demó sample, illetve egy összetettebb trapeseb, rap szerű track van eddig fenn.

FL-Studio t használok.

Ha minden jolmegy jön egy EP re való track halom. Addig is:

Légyszíves, ha van észrevételetek, javaslatok, akkor azt szívesen venném, mert még nagyon alacsony szinten tolom még :smiley:

Én még 4 éve csináltam ezt a tracket, FL Studioval.
Teljesen random módon, tudjátok csak úgy első érzésre… :smiley:
Már nem foglalkozok ezzel, csak mixelek, de kitudja lehet ujra megjön a kedvem és megosztom veletek a jövőben! :slight_smile:

https://soundcloud.com/rafirenato/go-again

Természetesen van! :slight_smile: Ennek a zenekarnak én vagyok a dobosa, idén fog az új dalunk kijönni valszeg február közepe, március eleje környékén. :slight_smile:

Sziasztok! Hihetetlen hogy meg csak most vettem észre hogy van egy ilyen topik. :smile: es hihetetlen hogy mennyi zenész van köztünk!! :slight_smile: Én körülbelül 6eve foglalkozom FL Studioval, főként EDM persze. Durva látni hogy mennyien vagyunk! :smile:

Ui.: Pont nemrég készült el az új zeném, az új PUBG theme-t gondoltam újra , nezzetek rá :slight_smile:

Fiatalkori bontogatasok. Enekeltem, rappeltem, horogtem, gitaroztam toltam en mindent :smiley:

Akik mg a kemeny zenet kdvelik

@DanX27 ha már múltkor hiányoltad, hogy nem teljes a szám… tessék, mostanában ezen dolgzok… Még pre-alpha állapot, de alakul. :smiley:

Hölgyek/Urak! Új gondoltam elmosogatok kicsit és ha már így alakult, készült mellé zene is. Egy kis szerda esti könnyedség, a közeledő hétvége előtt. Kellemeset mindenkinek!!!

Mosogatást így kivitelezni még nem láttam. Köszi @stknk :smiley:

nincs kedved elküldeni nekem ezt a számot ? Lehet tolnék rá valami vokált :smiley:
danielasweflyaway@gmail.com