Saját készítésű zenék/Zenészek

itt egy kis minta :smiley:

hörgést, nem tolnék rá. meg itt nem is ment még annyira, tini voltam, illetve 3 számot 2 nap alatt kellett feltolni mindenestül…szóval kész volt a torkom mire a screamig eljutottam :smiley:

Kedvenc zenekarom :’)

Én most kezdtem bele az FL-be, de csak kizárólag dob alap készítéséhez akarom használni, viszont full amatőr vagyok és egyáltalán nem vágom még mi a helyzet, de rajta vagyok :smiley:
Egyébként én is zenélek, lassan 10 éve gitározom, önálló tanulással :smiley: Volt egy debreceni meg egy budapesti zenekarom, most szoba projektjeim vannak egy jó barátommal aztán valószínű belekezdünk egy teljes zenekarozásba. :smiley:

köszi, de megvan már a szöveg rá, csak fel kell énekelni. :slight_smile:

Halihó!

Születésem óta foglalkoztat a zene, főleg az elektronikus zene, azon belül is a 80’s/newretrowave, deep house, melodic progressive, ambient/downtempo és progressive house szubkultúra.
11 éve csak Abletonnal dolgozom, 2 művésznévvel futok, ritkán collabolok másokkal és leginkább az Anjunadeep és Anjunabeats kiadó az életcélom, hogy hosszútávon tag legyek, mert igazán ők inspirálnak.
Itthon a Budapest Calling rendezvénysorozaton szoktam felbukkanni, akár látogatóként akár előadóként. Nyáron pedig Szentendrén a Dunaparton szoktam egy 4 órás naplementés deep house szettel szolgálni.

Nem sorolom a referenciáimat, mert az túl hosszú lenne, ezért csak pár linket osztok meg:

YouTube: https://www.youtube.com/djskyflash
Mixcloud: https://www.mixcloud.com/skyflash/

Szép napot! :slight_smile:

Nem akar valaki valami online youtube zenekart csinálni ? :smiley: Én még egy VR gag zenekarban is bennevagyok :smiley:

Most csináltam egy ismerősömtől kölcsönkért Alpha Lexiconnal (borzasztóan gagyi interface ), sajnos ének monitor nem volt közben, mivel 10ms-t csúszik a hang :D:D master nincs és még tune-al sem nyúltam bele, mint hallható :smiley: Már berendeltem egy fantom tápos steinberg inteface-t + egy kondi mikit. Szóval ha valakinek van pop-rockos, hip-hopos vagy bármilyen alapja, instrumentálja szívesen látom :smiley:

Hobbi szinten, ahogy időm engedi szoktam kisebb felvételeket csinálni, eddig nagyban gátolt, hogy ősrégi a gépem, most viszont épül a workstation, így ha időm engedi komolyabban is belevetem magam a stúdiózásba.

ez nagyon frankó gratulálok! :slight_smile:

Köszi! :smiley:

Első próbálkozás a symphobiaval, még elég sok dolgot nem értek benne, de valahol el kell kezdeni…

Hahó @hunhades21 ! A fenti link nem műkszik (removed) !
Ez lenne az amit akartál ? --> https://soundcloud.com/user-941449473/dawn-current

Igen, ez lenne, rosszat másoltam be, köszi!

jó lesz ez. Valami hasonlón dolgozok én is.

Régebben csináltam 1-2 mixet ilyesmi programokkal (főleg Logic amúgy), az alább linkelt szám a Pendulum Immersion albumából készült, kúper futásra (ez a 12 perces folyamatos futás neve volt a suliban, mérésre), pont 12 perc lett, tempóra futottam és éppen beértem az ötös határára, amikor letelt az idő :smiley: (De a fő irány jó pár éve nem az elektronikus zene, hanem a melodikus, romantkus zongora számok. Egy barátom meg hegedül hozzá, az az együttesünk neve, hogy üZENEt. Bár gondolom itt inkább az eletronikus zene dívik:) )

Második Próbálkozás, még mindig nagyon műanyagnak hangzik az egész de majd találok valami megoldást…

Két héttel ezelőtt annyira magam alatt voltam, hogy az írás sem segített, ezért más kreatív dolog után kellett néznem, hogy valahogy túllendüljek ezen az erősen lehangolt állapoton :cry: Feltelepítettem hát a Garagebandet, letöltöttem az összes loopot hozzá és elkezdtem ismerkedni vele. Annyira belemerültem, hogy végül azon kaptam magam, hogy már éjjel 3 óra van, én meg exportálom ki ezt:

Engem érdekelne, jelenleg megrendelt cuccra várok én is, hogy újra feltámadjon a stúdióm :slight_smile:

Sziasztok!
Én nem zenész vagyok inkább filmes, de örülök, hogy rátaláltam erre a topicra. Most készítem a diplomafilmem és szükségem lenne hozzá zenére (valami kicsit komolyabbra, nem annyira elektronikus), ha valaki tudna vagy szeretne segíteni benne annak nagyon örülnék! :smiley: Elég klassz dolgokba hallgattam bele itt eddig.

Az egyik kedvenc zenészem, Moby pár éve felrakta a netre 150 kiadatlan számát, hogy független filmesek ingyen használhassák a filmjeikben. Itt meghallgathatók, aztán innen letölhetők, van köztük komolyabb, és elektronikusabb, de jazz-esebb is. :slight_smile:

Egyenlőre ennyit lehet látni az ‘‘én’’ zenekaromból :smiley: hamarosan publikálunk saját szerzeményt, folyamatban van a felvétele :slight_smile: