Saját PC konfigom

Sziasztok!
Az alábbi konfigomat szeretném be másolni ide, hogy véleményt és tanácsokat kapjak.

Ahol üres maradt a hely, oda nem tudtam melyik lenne a legmegfelelőbb hardver.

Olyan kérdésem lenne a konfiggal kapcsolatban, hogy ez így fasza?, vagy mit kellene kicserélnem benne?

Köszönöm a válaszokat előre is!

Szóval ezt a konfigot állítottam össze:
Ház: Be Quiet! Pure Base 500DX fekete
Alaplap:
Processzor: 10.gen I5-10400f / i9
Processzor hűtő: BE Quiet! Dark Rock Pro 4
Videokártya:
RAM: G.Skill Trident Z RGB/Neo 2x8GB DDR4 2666MHz CL16
SSD:
HDD: WD Black 2TB 2,5/3,5 7200rpm
Tápegység: Be Quiet! Power Zone vagy 20.000-es kategória

3 posts were merged into an existing topic: Számítógép 350.000Ft

Ezekből lett valami? vagy azóta is csak ezt hajtjuk?

4 Likes

húhaa. Kiváncsi vagyok mi lesz itt.

4 Likes

legalább gyűlik a píz :grinning: 250-ről felmentünk 350-re. Igaz ezt az inflációval és a sz@r piaccal el is bukja a kollega de jobban néz ki, na.

ps: Most nézem, volt itt minden lapostól elkezdve (ebben is megjártuk a nagyon gamer legyen/nem baj ha gamer/ne legyen gamer szentháromságot) kötelező intelen át az asztali pc-ig (gagyi rammal és táppal, ofc) minden :joy:

@Gergo100a találd ki mit szeretnél és nyálazd át a build ajánlót ha asztalit szeretnél. Ha meg nem akarsz kifejezetten fpst (hisz’ nem derül ki mivel is játszanál egész pontosan) mehet egy sima konzol töredék áron, jobban kijössz a a pénzből (sőt, gyarapodik a gyárilag mnk képes játékok listája is, nem is kell lemondani az fps gamekről sem)

6 Likes

Fontos, hogy mindig legyél körültekintő! Ha szeretnél létrehozni egy új bejegyzést, akkor előbb keress rá, hogy hátha már valaki kérdezett hasonló ügyben. Csak miután teljesen biztos vagy abban, hogy nem indítasz egy ugyanolyan témát, mint amit valaki más előtted, akkor kezdj bele az új bejegyzés létrehozásába! :wink:

https://forum.thevr.hu/faq

Főleg ha már te magad létrehoztál hasonló bejegyzést!

5 Likes