Samsung tv/monitor hiba

Sziasztok!
Remélem tud nekem valaki segíteni. Van egy tv/monitorom (Samsung T22C300). Eddig nem volt vele semmi bajom, viszont ma megtaláltam a régi gépemet, amit szerettem volna rádugni. Ez sikerült is, de nem volt kép. Gondoltam biztos kábel hiba, ezért kihúztam és vissza akartam kapcsolni a HDMI portra. Azóta a monitornak nincs képe,és folyamatos ki-be kapcsol magától. Vagyis a Samsung logót látom mikor bekapcsolódik, viszont utána se kép se hang. A távirányítóval nem tudom irányítani.
Ha valaki tapasztal hasonlót vagy járatos ebben és tudna segíteni azt megköszönném. :slightly_smiling_face:

Konektorbol huzdki vagyis áramtalanisd a várj kicsit dugd vissza kapcsold be várd meg mi elsz belőle. Szerintem a samsung weboldalt kellene felkeresni van élő csevegésük le irod a problémád és ők irnak rá választ ha ezt meg lehet oldani. https://www.samsung.com/hu/ terméktámogatás és ott élő csevegés, megirod milyen tv/monitorod van model szerint .

Emellett nem lenne rossz az alapbeállításokat alkalmazni, hátha ott van valami gubanc.

Rendben. Köszönöm a segítséget mindkettőtöknek!:slightly_smiling_face: