[SEA OF THIEVES] [PC] Játékosok & Játékostárskereső

Hali, énis hasonlo cipöben járok, társulhatnánk, engem bartadini1989 néven találsz.

Üdv kedves kalóz kommunity. Sajnálattal látom, hogy nem igazán aktív ez a fórum. Aki úgy gondolja, hogy szeretne egy Ninjon hajón játszani az nyugodtan addoljon: TrebronDrenzer. Illetve írja ide az xbox gamer tagjet. Építsünk egy Sea Of Thieves Ninjon kommunit :slight_smile:

Haló,haló,akinek megvan annak nincs kedve,majd tolni egy kicsit?Most lett gamepassom :smiley:
Addoljatok: bladeexer

De van kedvem. :smiley:

Sziasztok! Van még lehetőség csatlakozni valamelyik fedélzetre? Erősen megkellene venni már de nem szeretnék vele egyedül játszani…:grin:

• Sziasztok!

Tervezem megvásárolni a játékot a leárazás miatt ,de nem vagyok biztos benne hogy elfutna a gépemen mivel nem értek hozzá.
Szerintetek elfutna a játék ezen a gépen?
Proceszor: AMD Phenom™ II X4 965 Processor (4 CPUs), ~3.4GHz
Ram: 12GB
Videókártya: AMD Radeon HD 7700 Series

@superbarnaby

Én egy AMD A10 7700k/ HD7770/8GB ram konfiggal próbáltam ki pár hónapja.

Már nem emlékszem hogy 720p vagy 900p-ben, de minden beállétás low kivéve a vizet fulloztam ki, így cirka 30fps körül futkorászott, de voltak droppok.

@60wattosneo
A játékot mindenképpen megveszem és ha mégsem tudnék vele normálisan játszani akkor fejlesztem a gépemet.
Köszönöm hogy válaszoltál.

Valakinek nincs kedve játszani?
Most vettem meg a játékot.
A nevem:
Barnaby022

Sziasztok,

En is most szereztem be a jatekot Es szeretnek valakihez csatlakozni Es heti 1-2-3x jatszani.

A jatekban a nevem:
HunGaryUK1990
Discord:
HunGaryUK

Sziasztok! Valaki jön Sea of Thieves ? Dc: DanielVista#2393

Pénteken nyomhatjuk, csak előtte leérettségizek gyors :sweat_smile:
Ki hanyas szintű? Van köztünk legenda? :smiley:
Én 40+ nál járok