Segítség! Gépet szeretnék, de nem értek hozzá

Sziasztok! Egy kis segítségre lenne szükségem.
Egy nagyon alap gépet keresek, viszont nagyon keveset tudok a témáról, még úgy is, hogy elolvastam az ajánlott cikkeket vele kapcsolatban.

Játszani, esetleg egyetemre szeretném használni. Ez miatt gondolkodom azon, hogy érdemesebb-e laptopot keresni.

Egy teljes gépházat és monitort keresnék, kivéve a laptop esetében persze.

Körülbelül 300.000 Ft környékén van a keret. Ez nem tartalmazza a monitor árát.
Tisztában vagyok vele, hogy erős gépet ebből nem igen lehet összehozni, annyi lenne a kritérium, hogy esetleg az Assassin’s Creed IV: Black Flag-et elvigye.

A gép építését megtudom oldani (de szívesen fogadok el ötleteket ezzel kapcsolatban is), inkább az alkatrészekkel vagyok nagyon elveszve.

Esetleg tudnátok segíteni?
Alkatrészeket, vagy esetleg laptopot ajánlani?

6 Likes

A build ajánlóbólkinézed a keretnek megfelelő AMD configot és azzal elleszel

3 Likes

AC4-et egy 300-as gép bőven el fog vinni, pláne ha okosan vannak az alkatrészek válogatva :slight_smile:
Indulásként nézd meg az ajánlót és onnan válassz :wink:

2 Likes

Ha egyetemre is kell, és nincs laptopod, akkor erősen gondolkodj el rajta mit szeretnél inkább. 300k-ból egy elég jó gépet össze lehet pattintani, ami a Black Flaget lazán elviszi. Viszont egyetemre rendkívül hasznos egy laptop vagy jobb tablet bluetooth billentyűzettel. A laptop esetében viszont le kell mondj az újabb játékokról. Bár egy 300k-s pl. Asus ROG simán viszi ultrán 60+ fps-sel a Black Flaget.

1 Like