TheVR Fórum

Segitség kellene

A laptopom már egy idee szenved VIDEO_DXGKRNL_FATAL_ERROR hibával hiába csináltam megmindent amit irtak a neten ujra raktam a gépet is fentáll a hiba ugyan ugy amikor reseteltem a gépet akkor is beadta és utána is. Na most ez ugy jelentkezik ,hogy elinditok egy játékot teljesen mindegy melyiket kicsi/nagy játékot r6/brawlhalla játszok vele semmi gond fps proci hutés ram minden megfelelö 10 óra játék után is minden jó picit melegebb de ha 10 óra után vagy 1 perc után kilépek a játékbol kidob ezzel a hibával és több mint 15 órát kell várnom hogy ujrahasználni tudjam a gépet de ilyenkor semmit nem enged folyamatosan kidob ezzel a hibával szervizes sem tudta megállapitani a hibát directx et ujra raktam frissitettem teljesen le is töröltem visual c t is ujra raktam videókártyát is minden fris még az intel driver supportal is megnétem különféle hibafelmérö programokkal is megnéztem de minden azt mutatja hogy hibátlan a gép teljesitménye. ez ügyben szeretnék valami segitséget vagy ha bármi uj kéne bele
Gép leirás : https://www.emag.hu/asus-laptop-intelr-coretm-i7-4720hq-2-60ghz-es-processzorral-haswelltm-15-6-full-hd-8gb-1tb-dvd-rw-nvidia-geforce-gtx-950m-4gb-free-dos-fekete-f550jx-dm247d/pd/D0XJY3BBM/ itt megtaláljátok asegitséget megköszönöm :slight_smile:

Oh boi, we’re missing a lot of nyelvtani helyesség…

Márkaszerviz/Asus hivatalos javítója?

1 Like

visszaküldték hogy semmi baja

Azt kérdeztem, kinek/minek adtad le pontosan a gépet.

Windows telepítő pontosan honnan származik?
BIOS naprakész a laposon?

1. márka szervizbe is be adtam és sima laptop szervizeshez is windows az a microsoft oldalárol 2.van windows 10 pro most enterprise van rajta
    3.bios is naprakés

uj tápot is vettem hátha az a baj
a win automatikus javitás azt irja nem tudja megoldani ahibát

Honnan

van

a

telepítője

pontosan?

microsoft oldalárol van telepitve

win 10 pro rol cseréltem le hátha megoldja a hibát

OFF
Van a fórumon valami achievement, hogy a leghosszabb mondat evör’… ? :smiley:

3 Likes

Maximum a korruptálódott rendszerfájlokon tudna segíteni, de az sem a típus megváltoztatásától függ.

Eléggé GPU hardveres problémának néz ki, de az alábbiakat nem árt véghez vinni:

• Másik, vadonatúj adathordozóról operációs rendszer telepítés
  • HD Sentinel és MemTest86 diagnosztika

rendben megcsinálom holnapra válasolok képekkel akkor már egyszerre a 2 öt megcsinálom és akkor hátha kiderül

1 Like

Videókártya volt a ludas tönkre ment

2 Likes